terazmuzyka.pl
Koncerty 1409V  
mg | 2 stycznia 2019
3

5 najciekawszych koncertów w Polsce [STYCZEŃ 2019]

Choć w styczniu na koncertowej mapie polski jest dość pusto, nie oznacza to wcale, że nie ma na co się wybrać. Szczególnie zadowoleni mogą być fani koncertów z Warszawy.

Początek roku to dość trudny czas dla miłośników koncertów, ponieważ często zespoły robią sobie kilkutygodniową przerwę związaną ze świętami, które przypadają w drugiej połowie grudnia. Choć faktycznie w styczniu dzieje się nieco mniej, wciąż można znaleźć kilka interesujących pozycji koncertowych. Oczywiście mowa tylko i wyłącznie o występach klubowych.

Koncerty – styczeń 2019

  • Zacieralia 2019 (11-12 stycznia, Warszawa)

Zacieralia to już styczniowa tradycja, a tym razem przypada XII edycja festiwalu. W tym roku na scenie stołecznej Progresji wystąpi osiemnastu wykonawców, w tym wielu dobrze znanych bywalcom imprezy: Zuch Kazik, Kazik + Zdunek Ensemble, Cyrk Deriglasoff, Kasia i Wojtek, Lej Mi Pół, Zacier i inni.

Bilety na Zacieralia w cenie 49 PLN (bilet jednodniowy) 69 PLN (karnet) dostępne są jeszcze w sprzedaży na stronie Progresji.

  • Amorphis + Soilwork (20 stycznia, Kraków)

Styczeń przyniósł również coś ciekawego dla miłośników mocnego uderzenia – mowa o wspólnym koncercie zespołów Amorphis i Soilwork, którzy dodatkowo zostaną wsparci przez Jinjer oraz Nailed To Obscurity. Koncert odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat. Organizatorem koncertu jest Knock Out Productions.

  • You Me At Six (25 stycznia, Warszawa)

You Me At Six określani są jako przedstawiciele alternatywnego rocka z punkową nutą. Zespół ma za sobą występy na scenach największych europejskich festiwali, a także dzielenie scen z takimi zespołami jak Thirty Seconds To Mars, Paramore, All Time Low czy Fall Out Boy.

Grupa często pojawia się w Polsce, a ich koncerty zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem pojawią się w warszawskiej Proximie, a koncert odbędzie się 25 stycznia.

  • Tom Odell (25 i 26 stycznia, Kraków i Warszawa)

Tom Odell, autor przeboju „Another Love”, zagra 25 stycznia w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później na warszawskim Torwarze. Artysta podczas występów w Polsce promował będzie swoje najnowsze wydawnictwo – „Jubilee Road” – które światło dzienne ujrzało w październiku ubiegłego roku. Podczas występów usłyszymy jednak utwory pochodzące z całej kariery Odella.

  • Flogging Molly (31 stycznia, Warszawa)

Zespół Flogging Molly, uznawany za mistrzów celtyckiego punk rocka, będzie promował swój opublikowany w połowie ubiegłego roku album podczas koncertów w Europie. Grupa jeden z nich zagra w naszym kraju – pojawi się 31 stycznia 2019 roku w stołecznym klubie Stodoła. Pozycja obowiązkowa dla osób lubiących muzykę inspirowaną tradycyjnym irlandzkim folkiem.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Antyfan1906 [188.146.***.***] dodano: 04.01.2019, 13:49 #1
Kiedy piszę krytykę to pisze ale pochwalić też trzeba bo pasuje być obiektywnym. Szczerze miałem obawy przed przeczytaniem artykułu że nie będzie nic o Amorphis i Soilwork ale ufff na szczęście jest i napiszę więcej będę tam
Greg [82.132.***.***] dodano: 07.01.2019, 10:48 #2
Sprawdzilem te kapele nie warte jednego funta . Fucking shits
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Koncerty 283V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group