terazmuzyka.pl
Newsy 1058V  
mg | 29 maja 2013
0

Alice in Chains kontra telefony

Muzycy Alice in Chains przyznają otwarcie – mają nowego wroga, który dokucza im w czasie koncertów. Chodzi o telefony komórkowe. To może być bardzo nierówny pojedynek.

Jerry Cantrell odpowiedział na zarzuty fanów, jakoby zespół Alice in Chains grał zbyt mało utworów z nowej płyty na koncertach. Okazuje się, że nie jest to decyzja przypadkowa, a wszystkiemu winne są telefony komórkowe oraz ich posiadacze. Oddajmy jednak głos muzykowi:

- Utwory "Stone" i "Hollow" sami udostępniliśmy, natomiast singiel "Phantom Limb" wyciekł – żali się lider zespołu – więc gramy je na koncertach. Dawniej dało się pracować nad nowym materiałem na żywo. To było wtedy coś specjalnego dla fanów – może ktoś to nagrał i później krążyło po piwnicach. Ale teraz to wszystko idzie w świat, w gównianej wersji, a nasze ręce są związane. Ludzie to zgrywają, a my tracimy swoje uderzenie. To trudne, naprawdę trudne. Musimy inaczej działać i to jest do bani – zakończył Cantrell.

Wspomniane przez muzyka utwory znalazły się na płycie "The Devil Put Dinosaurs Here", której premiera odbyła się dziś. Teledyski do singli "Hollow" i "Stone" pojawiły się na naszej stronie. Natomiast więcej informacji na temat wspomnianego albumu można znaleźć TUTAJ.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1295V  
3

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 300V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1380V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group