terazmuzyka.pl
Newsy 1393V  
rf | 10 stycznia 2017
1

Andreas Kisser (Sepultura) słucha Soulfly

Gitarzysta Sepultury przyznał, że śledzi to, co robi Max Cavalera z zespołem Soulfly.

Andreas Kisser, wieloletni gitarzysta Sepultury, opowiedział w wywiadzie dla „Stick For Stones” o swoim stosunku do twórczości zespołu Soulfly.
 
Sepultura w Encyklopedii TerazRock.pl
 
Niedawno Max Cavalera, lider Soulfly i Cavalera Conspiracy, zarzucił swojemu byłemu zespołowi, że od czasu jego odejścia, czyli od drugiej połowy lat 90., nie nagrał ani jednej dobrej płyty. Andreas Kisser nie jest tak negatywnie nastawiony do twórczości Soulfly. W wywiadzie przyznał, że słucha jego płyt:
 

Oczywiście, słucham wszystkiego. Nie mam powodów, żeby nie słuchać tego, co robi. Nagrał płyty z Soulfly, Cavalera Conspiracy i innymi projektami, oczywiście słucham ich. Dziś robimy inne rzeczy. Mimo że gramy metal, działamy w innych światach. Myślę, że dlatego właśnie opuścił Sepulturę – żeby robić inne rzeczy niż my. To bardzo pozytywna rzecz dla ludzi, którzy śledzą działania obu zespołów. Z artystycznego punktu widzenia to bardzo pozytywna rzecz.

 
Ostatnim albumem nagranym przez Maxa Cavalerę z Sepulturą był „Roots Bloody Roots” z 1996 roku. Wkrótce potem wokalista opuścił grupę.
 
Sepultura przygotowuje się do wydania najnowszej płyty, „Machine Messiah”, która ukaże się 13 stycznia 2017 roku. Poznaj szczegóły płyty tutaj. A poniżej posłuchaj utworów zwiastujących album.
 
Sepultura – „Phantom Self”

 
Sepultura – „I Am The Enemy”

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
King [188.146.***.***] dodano: 10.01.2017, 21:12 #1
Ten album nosił tytuł "Roots", promował go m.in. utwór "Roots Bloody Roots".
Koncert już wkrótce
  • Kreator + Sepultura
  • Data i miejsce koncertu: 15 lutego 2017
    Warszawa, Progresja Music Zone
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group