terazmuzyka.pl
Newsy 885V  
mg | 29 listopada 2013
0

Anette Olzon (ex-Nightwish) zapowiada solowy album

Była wokalistka zespołu Nightwish potwierdziła, że jej solowy album ujrzy światło dzienne już pod koniec lutego przyszłego roku. Płyta będzie nosiła tytuł "Shine".

Pierwszy solowy album Anette Olzon, wieloletniej wokalistki zespołu Nightwish, zostanie opublikowany 28 lutego przyszłego roku. Płyta pt. "Shine" pojawi się na rynku za pośrednictwem wytwórni earMUSIC, która należy do Edel Group. Produkcją płyty zajęła się sama wokalistka, a wspomogli ją Johan Kronlund, Stefan Örn i Johan Glössner. Miksowaniem zajęli się natomiast Nicklas Flykt, Ronny Lahti i wspomniany już Kronlund.

Piosenkarka o swoim albumie:

Jestem niezwykle podekscytowana, że w końcy wydam pierwszy solowy album. Pracowałam nad nim bardzo długo... Jest to zbiór bardzo osobistych utworów, które zaczęłam pisać już w 2009 roku, choć nie brakuje też nowszych piosenek. Ogólną wiadomością, którą chciałam przekazać poprzez ten album, jest nasze życie - mroczne, trudne i smutne, ale jednocześnie pozwalające na ujrzenie światełka nadziei, które pozwala na bycie silniejszym, pełnym życia. To właśnie "Shine".

Anette Olzon była wokalistką Nightwish w latach 2007-2012. Była następczynią Tarji Turunen, która również przez ostatnie lata angażuje się w karierę solową.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1095V  
6

Paul Di'Anno (eks Iron Maiden) czeka na operację: Przechodzę przez piekło

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultural | 20 maja 2019
Newsy 4014V  
19

Krzysztof Cugowski o powrocie Budki Suflera: Tak nie może być

rf | fot. Piotr Bieniecki/fototeo.pl, CC BY-SA 3.0 | 18 maja 2019
Newsy 4659V  
26

Budka Suflera zapowiedziała powrót na scenę w zmienionym składzie

mg | fot. Piotr Bieniecki/fototeo.pl, CC BY-SA 3.0 | 17 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group