terazmuzyka.pl
Newsy 935V  
mg | 1 lipca 2016
0

Biografia Lemmy'ego Kilmistera już jesienią

Napisana przez samego Micka Walla i przełożona na język polski biografia wokalisty Motörhead trafi na półki księgarni w naszym kraju już za kilka miesięcy.

Jeden z największych specjalistów na rynku muzycznym i dziennikarz, Mick Wall, który ma na koncie książki o AC/DC, Black Sabbath, Guns N’ Roses czy Foo Fighters, postanowił przyjrzeć się życiu i twórczości zmarłego pod koniec ubiegłego roku Lemmy’ego Kilmistera, legendarnego wokalisty Motörhead. Efektem tego jest książka „Lemmy”, która zostanie również wydana w naszym kraju.

Wydawnictwo In Rock zapowiedziało bowiem, że książka pojawi się w polskich księgarniach już jesienią tego roku. Oto okładka:

Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia, czyli kilka dni po swoich siedemdziesiątych urodzinach. Choć wszyscy wiedzieli, że muzyk jest fanem rozrywkowego trybu życiu, informacja o jego śmierci wywołała ogromne poruszenie. Wokaliście Motörhead hołd oddali chociażby Slash, Hollywood Vampires czy Doro Pesch. Ponadto Lemmy doczekał się... drinka nazwanego swoim imieniem

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group