terazmuzyka.pl
Newsy 583V  
mg | 26 czerwca 2014
0

Blindead zagra koncert i wyda płytę dzięki fanom

Pod koniec czerwca muzycy z Blindead zagrają koncert w Radiu Gdańsk. Zostanie on zarejestrowany i wydany. Pieniądze na to przedsięwzięcie przekazali fani zespołu.

To będzie koncert jakiego jeszcze nie było - 29 czerwca zespół Blindead wystąpi w cyklu "Metropolia Jest Okey w Radiu Gdańsk". Będzie to koncert specjalny z kilku względów.

Po pierwsze będą goście. Pojawią się: gitarzysta Riverside - Piotr Grudziński, klarnecista, znany z gdańskiej sceny yassowej - Jerzy Mazzoll oraz saksofonista Rafał Wawszkiewicz. Po drugie grupa przygotowała specjalny set złożony również z akustycznych i pół akustycznych wersji swoich piosenek. Po trzecie jesienią koncert z Radia Gdańsk ukaże się na płycie. Zespół postanowił wydać album wraz z swoimi fanami i na portalu www.wspieram.to prowadzi zbiórkę środków na produkcję wydawnictwa.

Blindead zagra w składzie: Patryk Zwoliński (wokal), Marek Zieliński (gitara), Mateusz Śmierzchalski (gitara), Konrad Ciesielski (perkusja), Bartosz Hervy (elektronika), Matteo Bassoli (gitara basowa).

Blindead na żywo w Studiu im. Janusza Hajduna w niedzielę (29 czerwca) o 20.05. Występ będzie transmitowany na naszej antenie. Można słuchać także przez Internet.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 77V  
Newsy 882V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group