terazmuzyka.pl
Newsy 1397V  
Redakcja | 9 maja 2013
0

Były gitarzysta Obituary produkował narkotyki

Allen West, były gitarzysta zespołów Obituary, Six Feet Under, Lowbrow i Massacre został oskarżony o produkcję metamfetaminy. Policja wpadła na jego trop po tym, gdy muzyk sam zadzwonił pod numer 911.

Kroniki policyjnej na łamach Teraz Rocka ciąg dalszy. Dopiero co informowaliśmy o aresztowaniu Tima Lambesisa, związanym z jego rzekomym zleceniem zabójstwa żony, a już mamy kolejne doniesienia o kryminalnej historii muzyka metalowego. 

Allen West, współzałożyciel deathmetalowej legendy Obituary trafił pod koniec marca za kratki (media muzyczne dopiero teraz nagłośniły tę sprawę). Powód? Produkcja i posiadanie narkotyków, a konkretnie metamfetaminy. 
 
Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby West sam nie zadzwonił na policję. Poinformował on telefonicznie funkcjonariuszy, że dwóch intruzów włamało się do jego domu, a on sam uciekł do lasu. Poprosił również, by Ci przeszukali jego dom w poszukiwaniu nieproszonych gości. 
 
Policja po przybyciu na miejsce zamiast dwóch napastników znalazła sprzęt i chemikalia służące do produkcji metamfetaminy. Allen West pokrętnie tłumaczył się z posiadanych "konstrukcji". Ostatecznie przyznał funkcjonariuszom, że palił i produkował narkotyk. 
 
 
Laboratorium byłego gitarzysty Obituary , Six Feet Under, Lowbrow, Massacre a obecnie Southwicked zostało zdementowane, a muzyk trafił do aresztu. Sąd ustalił za niego kaucję w wysokości 40 tys. dolarów. To nie są pierwsze problemy Westa z prawem. Gitarzysta spędził już w przeszłości 8 miesięcy w zakładzie poprawczym. Była to konsekwencja prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. 
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 69V  
0

Dave Grohl (Foo Fighters) nakręci film autobiograficzny

rf | fot. Brantley Gutierrez | 14 grudnia 2018
Newsy 1028V  
2

Speculum powraca z Kazikiem Staszewskim [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 13 grudnia 2018
Newsy 129V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group