terazmuzyka.pl
Newsy 1054V  
ud | fot. Jacek Karczmarczyk, CC BY 3.0 | 5 listopada 2015
0

Finlandia ma swoje oficjalne metalowe emoji

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Finlandii przygotowało zestaw emotikonów przedstawiających to, co najbardziej charakterystyczne dla tego kraju. Nie mogło zabraknąć metalu.

Wszystkie nowe fińskie emoji zaprezentowały zostały w kalendarzu na rok 2016, zaprezentowanym właśnie przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Zajmująca się dyplomacją Finlandii Petra Theman tłumaczy dlaczego państwowa instytucja się na to zdecydowała: emotikony stały się bardzo ważne w komunikacji międzyludzkiej, zmieniły ją.

Fińskie emoji zostały zaprojektowane z przymrużeniem oka, lecz mam nadzieję, że opowiedzą światu nie tylko o naszych cechach, lecz także o naszych mocnych stronach. Jedną z nią jest rozbrajająca szczerość.

Czy znajdzie się tam także sauna lub Nokia 3210? Jeszcze nie wiemy, oficjalna prezentacja kalendarza jeszcze przed nami na stronie xmas.finland.fi. Pewni jesteśmy jednego: jeden z miesięcy na pewno będzie bardzo metalowy – w hołdzie zespołom Apocalyptica, Children of Bodom, Ensiferum, Finntroll, Hanoi Rocks, Korpiklaani, Lordi, Nightwish, Sonata Arctica, Swallow the Sun

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group