terazmuzyka.pl
Newsy 8082V  
pg | 27 czerwca 2013
0

Gitarzystę Guns N' Roses o mało nie zabiły e-papierosy z Polski

DJ Ashba, gitarzysta zespołów Guns N' Roses oraz Sixx:A.M., próbował rzucić palenie za pomocą elektronicznych papierosów zakupionych w Polsce. Muzyk niemal przypłacił to życiem.
 
Ashba opublikował w serwisie Instagram zdjęcie, na którym trzyma w ustach zapalonego papierosa. Jeden z fanów w komentarzu napisał "Człowieku, myślałem, że rzuciłeś papierosy?". Gitarzysta Guns N' Roses tak skomentował tę sprawę:
 
 
Rzuciłem na 9 miesięcy. Jednak paliłem udawane papierosy zakupione w centrum handlowym w Polsce, które zawierały wysokie dawki nikotyny i płynu niezamarzającego, które zabijają ludzi. 
 
 
DJ Ashba pisząc o płynie niezamarzającym, miał prawdopodobnie na myśli często występujący w e-papierosach glikol propylenowy, który ma szerokie zastosowanie w branży tytoniowej, ale także kosmetycznej, medycznej, czy motoryzacyjnej.
 
 
Z dalszej relacji muzyka wynika, że zakupy w naszym kraju mogły skończyć się dla niego tragicznie:
 
 
Nikt o tym nie wie, ale zostałem przewieziony do szpitala, podłączono mnie do monitorów pracy serca i ośmiu najlepszych lekarzy starało się uratować mi życie. Toksykologia potwierdziła, że ilość nikotyny przyjmowanej przeze mnie za pomocą e-papierosów odpowiadała wypaleniu 33 paczek normalnych papierosów dziennie.  
 
Po wykonaniu tomografii komputerowej całego ciała lekarze byli zaskoczeni, że każdy organ mojego ciała jest w doskonałej kondycji. Poradzili mi, abym zaczął palić prawdziwe papierosy, bo mój organizm dozna szoku, jeśli nagle przestanę palić. Teraz mogę odzwyczajać się od prawdziwych papierosów i mam nadzieję, że skończę z tym na dobre. 
 
Celowo utrzymywaliśmy z dala od mediów, ale tak wygląda prawdziwe wyjaśnienie, dlaczego teraz palę. 
 
 
Elektroniczne papierosy (często nazywane e-papierosami) to urządzenia, za pośrednictwem których można podawać organizmowi nikotynę metodą inhalacji. Grupa Guns N' Roses 11 lipca ubiegłego roku zagrała na Stadionie Miejskim w Rybniku. Była to druga wizyta grupy w Polsce. Pierwszy występ odbył się w 2006 roku w Warszawie. 
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 483V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
Newsy 265V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group