terazmuzyka.pl
Newsy 1077V  
Redakcja | 25 kwietnia 2013
0

Hate nie zawiesza broni

Po śmierci basisty Sławomira "Mortifera" Kusterki (po ślubie posługiwał się nazwiskiem Archangielskij) fani zespołu Hate zastanawiali się, co dalej z grupą. Dziś poznali odpowiedź na to pytanie.

Adam "ATF Sinner" Buszko, lider formacji Hate opublikował dziś oficjalne oświadczenie, w którym zdradził, jakie będą dalsze losy jego zespołu. - Chcielibyśmy Was poinformować, że zdecydowaliśmy się kontynuować Hate. W naszych sercach pozostaje smutek i ogromne poczucie straty, ale nie chcemy skupiać się jedynie na żałobie. Pragniemy nadal realizować plany i krzewić idee, które dzieliliśmy – czytamy w oświadczeniu. 

Na najbliższych koncertach grupy Hate stanowisko basisty obejmie Alexandra, żona Mortifera. - Jako że jest doświadczonym muzykiem, występującym z kilkoma rosyjskimi zespołami, nie mamy wątpliwości, że świetnie poradzi sobie na scenie – zapewnia ATF Sinner
 
Na innych występach tę deathmetalową formację w roli basisty wspierać będzie Piotr Kołakowski z grupy Neyra
 
Przypomnijmy, że na początku kwietnia Hate koncertował w ramach trasy "End of Disclosure Tour" u boku Szwedów z Hypocrisy i duńskiej formacji Essence. W nocy z 5 na 6 kwietnia po koncercie w Stuttgarcie Sławek Archangielskij poszedł spać i już się nie obudził. Miał 27 lat (o śmierci Mortifera informowaliśmy szerzej TUTAJ). 
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 172V  
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
Newsy 144V  
2

Alestorm opublikowali teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 2 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group