terazmuzyka.pl
Koncerty 397V  
redakcja | 29 września 2011
0

Her Name Is Calla w Warszawie i Krakowie

Już w listopadzie dwa koncerty w Polsce zagra post-rockowa kapela z Wielkiej Brytanii - Her Name is Calla. Odbędą się one w Warszawie i Krakowie.

Apokaliptyczny klimat, mroczne i melancholijne utwory - Her Name Is Calla nie rozpieszcza, ale to nie znaczy, że nie wynagradza wytrwałych słuchaczy. Wrażenia jakie dostajemy w zamian zapierają dech... w uszach. Brytyjczycy nie boją się zaprzęgać do tworzenia niepopularne instrumenty, słychać min. pocieszne banjo, rosyjski cud techniki theremin i staroświeckie organy. Tworząc - bawią się i bawiąc się - tworzą, choć trudno nazwać zabawą komponowanie tak złożonej i wielopoziomowej muzyki, wykraczającej nieraz poza pojmowanie świata Kowalskiego, Smitha czy Kuzniecowa. Nawet sam proces nagrywania kawałków przez artystów był awangardowy. Polegał na wykorzystaniu Dropboxa i dodawaniu zdalnie, oddzielnie i po swojemu kolejnych partii piosenki.

Brytyjscy postrockowcy zagrają 14 listopada w Warszawie (Klub Kocioł) i dzień później w Krakowie (Kazamaty). Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 19.30. Bilety w cenie 25zł są już dostępne w punktach TicketPro (Empik/Saturn/MediaMarkt), w dniu występu cena wzrośnie do 35zł.

 

Szczegóły koncertów:

14.11 Warszawa, Klub Kocioł

15.11 Kraków, Kazamaty

Wejście: 19.30

Bilety 25/35, dostępne w sieci TicketPro oraz w klubach

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 352V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 664V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group