terazmuzyka.pl
Newsy 1714V  
mg | 9 stycznia 2017
1

Judas Priest z wyjątkowym utworem z reedycji „Turbo”

Już za kila tygodni światło dzienne ujrzy album „Turbo 30”, na którym jednym z rarytasów będzie utwór „Out In the Cold” w nieznanej dotychczas wersji.
Pod koniec ubiegłego roku Judas Priest zapowiedziało wyjątkową reedycję swojej płyty „Turbo”, która w tym roku będzie obchodziła swoje trzydziestolecie. Wydawnictwo zatytułowane „Turbo 30” pojawi się w sprzedaży 3 lutego i będzie składało się z trzech płyt.

Judas Priest w Encyklopedii na TerazRock.pl

Na pierwszej pojawią się zremasterowane utwory oryginalnie dostępne na płycie, natomiast dwie kolejne będą zapisem koncertu z Kansas City. Dodatkowy materiał otwierać będzie utwór „Out In the Cold”. Nieznane dotychczas nagranie trafiło właśnie do sieci jako promocja wznowienia:Płyta „Turbo” okazała się ogromnym sukcesem zespołu Judas Priest – w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pokryła się platyną, świetnie sprzedawała się również w innych częściach globu. To właśnie z tej płyty pochodzi słynny utwór „Turbo Lover”, który grany jest przez brytyjski zespół na większości koncertów.

Koniec Judas Priest?

Choć Rob Halford już wielokrotnie wspominał o tym, że myśli o zakończeniu kariery legendarnego Judas Priest, nic nie wskazuje na to, żeby faktycznie chciał to zrobić. Niedawno zapowiedział bowiem, że zespół zabiera się za przygotowanie nowej płyty, która będzie następczynią dobrze przyjętej „Redeemer of Souls” z 2014 roku.

Judas Priest – „Beginning of the End”:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
dragstrip dodano: 10.01.2017, 20:50 #1
Nie rozumiem, co takiego wyjątkowego jest w tym utworze. Przecież to jest na 'Priest ...live!'. Cała część koncertowa tej płyty to prawie dokładnie 'Priest ... live'.
Zwykle wyciaganie pieniedzy od fanów.
Zobacz także
Newsy 1612V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group