terazmuzyka.pl
Newsy 4325V  
Redakcja | 10 maja 2013
1

Kontrowersje po śmierci Jeffa Hannemana

Ujawniono jaka jest oficjalna przyczyna śmierci Jeffa Hannemana. Okazuje się, że niewydolność wątroby nie była skutkiem ukąszenia przez pająka. Ponadto pogrzeb muzyka może przebiegać w napiętej atmosferze.

Mimo, że minęło już kilka dni od śmierci gitarzysty zespołu SlayerJeffa Hannemana – jej temat nadal budzi spore emocje. Niedługo po ogłoszeniu smutnej dla fanów metalu wiadomości, pisaliśmy (powołując się na amerykańskie źródła), że Hanneman czekał na przeszczep wątroby (więcej TUTAJ). Jak się jednak okazuje, muzyk nigdy nie był wpisany na listę osób oczekujących na przeszczep.

Z ujawnionych informacji wynika, że oficjalną przyczyną śmierci gitarzysty jest marskość wątroby spowodowana wieloletnim nadużywaniem alkoholu. Wykluczono, że bezpośredni wpływ na stan zdrowia miało martwicze zapalenie powięzi, z którym Hanneman walczył się od pewnego czasu. Choroba wpłynęła jednak na stan psychiczny muzyka, który coraz chętniej sięgał po alkohol. Bliscy gitarzysty nie byli świadomi jego stanu zdrowia aż do ostatnich dni przed śmiercią. Chwilowa poprawa zdrowia wynikała prawdopodobnie z podekscytowania związanego z pracą nad nowymi nagraniami.

Emocje budzi również pogrzeb Hannemana. Kościół Baptystyczny Westboro chce zorganizować protest podczas uroczystości pożegnalnej, a jednym z jego punktów ma być wykonanie własnej wersji utworu Ozzy'ego Osbourne'a "Crazy Train". Ponieważ akcja była "reklamowana" w Internecie, informacja szybko dotarła do fanów zespołu Slayer. Ci w kontrataku planują obrzucić baptystów balonami z czerwoną farbą. Można już teraz założyć, że pogrzeb muzyka nie przebiegnie bez zakłóceń.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Topielica dodano: 14.05.2013, 15:38 #1
Jak zawsze po śmierci zaczyna się wyciąganie brudów, bo martwy nie odeprze ataku.
Zobacz także
Newsy 181V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
Newsy 642V  
9

Adam Lambert mówi, czy nagra z Queen płytę

rf | fot. DianaKat1 | 22 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group