terazmuzyka.pl
Newsy 1243V  
Redakcja | 9 maja 2013
0

Lambesis może posiedzieć 9 lat

Tim Lambesis, wokalista As I Lay Dying zostanie doprowadzony do sądu dziś o godzinie 13:30 czasu lokalnego. Muzyk został aresztowany za rzekome nakłanianie osób trzecich do zabójstwa swojej żony.

Wokalista As I Lay Dying został aresztowany w ostatni wtorek w Oceanside w stanie Kalifornia po tym, gdy chciał ponoć zlecić podstawionemu funkcjonariuszowi policji zabójstwo swojej żony Meggan. Więcej na ten temat pisaliśmy wczoraj

Dziś o godzinie 13:30 czasu lokalnego (22:30 czasu polskiego) Tim Lambesis ma zostać doprowadzony do sądu. Tam usłyszy już prawdopodobnie zarzuty. Według policyjnej kartoteki muzyka oskarża się o spisek w celu popełnienia przestępstwa oraz nakłanianie do popełnienia morderstwa. Jak podają amerykańskie media, artyście grozi 9 lat więzienia. 
 
 
Pozostali muzycy As I Lay Dying napisali na oficjalnym profilu grupy w serwisie społecznościowym Facebook oświadczenie w sprawie aresztowanego kolegi. - W chwili, w której to piszemy dopiero rusza cała procedura sądowa i nie mamy więcej informacji na ten temat niż wy. Wiele pytań pozostało bez odpowiedzi, a sytuacja się wyklaruje w nadchodzących dniach i tygodniach. Będziemy Was o wszystkim informować najlepiej jak to będzie możliwe - napisali muzycy As I Lay Dying. - Nasze myśli są teraz z Timem, jego rodziną i z każdym dotkniętym tą straszną sytuacją. Jak i z naszymi fanami, których kochamy i czerpiemy od nich siłę – dodali członkowie tej amerykańskiej grupy. 
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 721V  
Newsy 171V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 279V  
1

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group