terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1255V  
mg | 25 października 2015
2

Listopadowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

Już za kilka dni do kiosków w całej Polsce trafi nowy numer naszego pisma. Co w nim znajdziecie? Sprawdźcie sami!

Wielkimi krokami zbliża się publikacja nowego, listopadowego „Teraz Rocka”. W tym numerze najwięcej miejsca poświęciliśmy legendarnej polskiej grupie TSA, która jest bohaterem kilkunastostronicowej wkładki. Okładkę nowego numery zdobi natomiast Jeff Lynne, z którym porozmawiali nasi redaktorzy. To jednak dopiero początek niespodzianek...

W listopadzie postawiliśmy na wywiady – poza wspomnianym, na nasze pytania odpowiedzieli muzycy związani z zespołami Killing Joke, Five Finger Death Punch, SBB, Kruk, Children of Bodom czy Saxon. Nasi redaktorzy przepytali również Piotra Roguckiego na okoliczność jego nowej solowej płyty.

W artykułach trochę klasyki – w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami koncertem, postanowiliśmy napisać nieco o legendarnym Slashu (bilety na łódzki koncert wciąż w sprzedaży!), na naszych łamach wspomnieliśmy również o Scorpionsach, Black Sabbath, Led Zeppelin i Acid Drinkers.

Na koniec jeszcze o relacjach z koncertów – nasi ludzie obejrzeli i opisali występy między innymi Davida Gilmoura, Chemii, Nazareth, Venom Inc., Machine Head czy Artrosis. Ponadto w listopadowym numerze recenzje, wiadomości ze świata rocka i znacznie więcej.

Zapraszamy do kiosków 28 października, kiedy to na półkach pojawi się listopadowy „Teraz Rock”! Pismo dostępne będzie również w naszym sklepie internetowym i e-Kiosku.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bbfan dodano: 26.10.2015, 22:03 #1
Wkładka z TSA ! Tyle lat trzeba było...
Sowy dodano: 27.10.2015, 20:02 #2
No niestety przeważnie zagraniczne zespoły mają swoje wkładki. Ale i nasza legenda doczekała się docenienia przez ekipę TR.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group