terazmuzyka.pl
Teraz Rock 9279V  
mg | 23 października 2016
2

Listopadowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

Już za kilka dni do kiosków w całej Polsce oraz naszego sklepu internetowego trafi nowy, listopadowy numer „Teraz Rocka”. Co w nim znajdziecie?

Przede wszystkim Kult, któremu poświęciliśmy sporo miejsca w nowym numerze pisma. O nowej płycie zatytułowanej „Wstyd” opowiedział nam lider zespołu, Kazik Staszewski, bohater okładki. Wkładkę, tym razem 10-stronicową, poświęciliśmy natomiast niemieckiej legendzie muzyki elektronicznej, grupie Kraftwerk.

Poza muzykiem Kultu nasi dziennikarze przepytali również członków takich zespołów jak Nightwish, T.Love, Vader, Perfect, Alter Bridge, Ghost czy Suicidal Tendencies. W listopadowym „Teraz Rocku” znajdziecie też wywiady ze Steve’em Harrisem, Rayem Wilsonem i Johnem Wesleyem. Jednak nie tylko wywiadami nowy numer stoi, ponieważ znajdziecie w nim również artykuły o Led Zeppelin, King Crimson, Marilynie Mansonie i Iron Maiden.

Lato już za nami, dlatego koncertów jest nieco mniej, ale w najnowszym numerze postaraliśmy się o prawdziwe petardy – nasi dziennikarze obejrzeli i opisali występy takich wykonawców jak AC/DC, PJ Harvey, Behemoth, New Model Army i Steel Panther.

Listopadowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 26 października i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
werke dodano: 23.10.2016, 17:06 #1
W końcu wkładka o Kraftwerk. Czekałem na to 25 lat Uśmiech . Mam nadzieję że krócej będę czekał na Tangerine Dream, Tom Petty, Alan Parsons Project ... że tak na szybko wymienię. Poza tym wielkie dzięki Uśmiech
kada82 dodano: 24.10.2016, 09:04 #2
szczerze ostatnio strasznie wkurza reklama interii, która wpieprza się na artykuły .
Poza tym brawo! ostatnie wkładki to naprawdę świetny dobór artystów (chodzi Cave'a oraz obecna). Oby tak dalej,a nie nirvana po raz n-ty
Zobacz także
Teraz Rock 843V  
6

Czy Piotr Rogucki wcieliłby się w rolę Pana Kleksa? [TYLKO W TERAZ ROCKU]

rf | fot. Ralf Lotys (Sicherlich) | 7 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group