terazmuzyka.pl
Newsy 412V  
redakcja | 30 września 2011
0

Ministry na przyszłorocznym Przystanku Woodstock

Znamy już pierwszego wykonawcę, który zagra na 18. Przystanku Woodstock! Dzisiaj na swoim blogu Jurek Owsiak przedstawił pierwszego wykonawcę, który wystąpi na festiwalu - będzie to zespół Ministry!

Grupa Ministry szykuje pełną reaktywację. Zespół dowodzony przez Ala Jourgensena przymierza się do trasy i wydania nowej płyty. Muzycy zapowiedzieli już udział w przyszłorocznym festiwalu Wacken. W planach jest także kilka innych europejskich festiwali, jak również niewielka liczba klubowych show. Na występy mogą liczyć również Amerykanie. - Szykujemy się na 5-6 tygodni w trasie - zdradził lider. - Około 20-21 koncertów

Nowy album, zatytułowany "Relapse" ma ukazać się jeszcze przed świętami. Dzieło wydane zostanie nakładem 13th Planet Records.

Skład kapeli tworzą obecnie Mike Scaccia i Tommy Victor na gitarach, Tony Campos na basie, perkusista Prong, Arron Rossi oraz John Bechdel, klawiszowiec znany z Killing Joke. 

Ostatni regularny album grupy to "The Last Sucker" z września 2007 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja "Cover Up" z kwietnia 2008 roku oraz koncertowe wydawnictwo "Adios... Puta Madres" z 2009 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 658V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group