terazmuzyka.pl
Newsy 2165V  
mg | fot. Albert Gula | 10 stycznia 2017
3

Nocny Kochanek. Konsternuje czy bawi?

Już za kilka dni światło dzienne ujrzy nowy album zespołu Nocny Kochanek. Czy ta muzyka przemawia do wszystkich?
„Zdrajcy Metalu”, czyli nowy album zespołu Nocny Kochanek, ukaże się już 13 stycznia. Grupa zapowiedziała z tej okazji obszerną trasę koncertową, która rozpocznie się już 9 marca w Toruniu. O nowym albumie i niezwykłych inspiracjach w wywiadzie dla „Teraz Rocka” opowiedział wokalista skarżyskiej formacji, Krzysiek Sokołowski.

Sprawdź szczegóły trasy koncertowej Zdrajcy Metalu Tour 2017

Nasz redaktor, Łukasz Wewiór, zapytał muzyka o specyficzne poczucie humoru, które nie trafia do wszystkich miłośników metalowego grania:
 

Wasze przaśne teksty wiele osób konsternują zamiast bawić. Co im powiesz?
Nic (śmiech). Trudno. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Nie dziwi mnie fakt, że nie wszystkim odpowiada taki rodzaj żartu. My po prostu uwielbiamy wygłupy. Co prawda staramy się, by teksty nie wyszły zbyt żenująco, choć momentami nam to nie wychodzi (śmiech). 


Poza wywiadem z wokalistą, w styczniowym „Teraz Rocku” znajdziecie również szczerą i przedpremierową recenzję albumu „Zdrajcy Metalu”, którą przygotował ponownie Łukasz Wewiór. 

Wydawnictwo promuje utwór „Dziabnięty”, do którego Nocny Kochanek przygotował oficjalny teledysk:

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
mikrobas dodano: 10.01.2017, 20:54 #1
Zaryzykuję opinię,że gdyby nie-ujmę to tak-jajcarskie teksty,panowie nie zdobyliby popularności,którą właśnie zdobywają. To właśnie poczucie humoru wyróżnia na tle sceny-podejrzewam,że dla wielu to zaleta,a dla części pewnie wada.
bane [85.28.***.***] dodano: 12.01.2017, 13:04 #2
Dla mnie ich poczucie humoru, dystans, ironia są wielkim plusem tej kapeli. Wszystko jest wyważone bo humor humorem, ale to także bardzo dobra muza. Oby tak dalej.
Miodowy [178.42.***.***] dodano: 08.02.2017, 16:03 #3
W obecnych czasach granie heavy metalu w starym stylu nie ma zupełnie sensu, większości wychodzi wręcz badziewnie i kiczowato... ale jeśli okrasi się odpowiednimi jajami to sytuacja zmienia się diametralnie i panowie mają już swoje pole do popisu na którym się sprawdzają.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group