terazmuzyka.pl
Newsy 539V  
redakcja | 21 września 2011
0

Nufutic – nowy projekt muzyczny

Wygląda na to, że światek muzyki metalowej powiększy się o nowy zespół. Nazywa się Nufutic i obecnie tworzą go muzycy związani wcześniej z zespołami Pestilence i Sadist.

Nowy projekt o nazwie Nufutic powstał z romansu dwóch muzyków – basisty Jeroena Paula Thesselinga (Pestilence, ex-Obscura) oraz gitarzysty/klawiszowca Tommy’ego Talamanca (Sadist). Obaj panowie chcą zebrać resztę zespołu i zacząć nagrywanie debiutanckiego albumu.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tej współpracy, powiedział Talamanca. Naszym polem do pracy będzie metal otwarty na różne wpływy, który pozwoli nam na połączenie kolejnych elementów naszych muzycznych umiejętności.

Holendersko-włoski projekt jest otwarty na nowych członków, dlatego trwa obecnie casting na perkusistę. Potrzebne są osoby, które potrafią grać jazz-fusion oraz metal. Każdy zainteresowany może zgłosić się przez Internet (contact@jeroenthesseling.com). Najlepiej jeśli kandydaci prześlą filmik, gdzie prezentują swoje możliwości i napiszą kilka słów o sobie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 464V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
Newsy 1038V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group