terazmuzyka.pl
Newsy 6685V  
mg | 30 listopada 2013
3

Paweł Kukiz do Piersi: "Nie grajcie już nigdy moich kompozycji!"

Były wokalista zespołu Piersi, choć nie ma już praw do nazwy i utworów, apeluje do swoich byłych kolegów, żeby nie grali jego kompozycji. Muzyka zdenerwował niedawny występ zespołu w programie "Dzień Dobry TVN".

Niedawno zespół Piersi, już z nowym wokalistą, wystąpił w programie "Dzień Dobry TVN". Muzycy przygotowali urodzinowy tort w kształcie piersi i wręczyli go dwójce prowadzących - Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi. Występ w programie śniadaniowym nie spodobał się byłemu frontmanowi zespołu, Pawłowi Kukizowi.

Wyraz swojego niezadowolenia dał w serwisie Facebook. I choć nie ma praw do nazwy i utworów zespołu, wystosował apel do byłych kolegów:

Pewnie nie powinienem tego umieszczać... Ale...muszę. Ja wszystko przetrzymam- nazywanie faszystą, oszołomem, frustratem... Ale żeby z "Piersi", z mojego dziecka, kurwę zrobić... Zostawiłem Wam nazwę... Wszystko Wam oddałem... Jak możecie... Żeby AŻ TAK ??? Przecież wiem, że WY MACIE ŚWIADOMOŚĆ dlaczego Was zapraszają, dlaczego tak usilnie Was lansują... Są granice, Koledzy.... Grajcie swoje piosenki, ale tu i teraz proszę Was- NIE GRAJCIE JUŻ NIGDY MOICH KOMPOZYCJI! Wiem, ze zgodnie z prawem mozecie ale jesli choć odrobina HONORU w Was została ,proszę ! Zostawcie moje piosenki ! Macie Bałkanikę i wielki potencjał taneczno-rozrywkowy. Macie nazwę, mimo, że z pierwszego składu tylko basistę. Proszę..... Przecież doskonale, Dziadek, wiesz czego mi zyczą i co ze mna robią ci, którym 100 lat śpiewacie....

Paweł Kukiz, który był w zespole Piersi niemalże przez 30 lat, odszedł z grupy w połowie lutego tego roku. Muzyk sam podjął decyzję o odejściu, a jego koledzy z zespołu nie zrezygnowali z dalszej aktywności - znaleźli nowego wokalistę (Adam Asanow) i nagrywają nowe utwory. Paweł Kukiz natomiast występuje w nowym zespole o mało skomplikowane nazwie - Kukiz.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bbfan dodano: 01.12.2013, 14:28 #1
I ma rację ! Iść do tvn, grać tam i jeszcze dawać jakiś tort tym kłamcom i manipulatorom ? Żenada !
Adam Abramowicz dodano: 02.12.2013, 07:02 #2
Ale o co chodzi ?
Oddał im prawa do muzyki i nazwy więc mają prawo grać co chcą i gdzie chcą, a jemu nic do tego...
Nie jestem za TVN-em ani Kukizem, ale teraz to się pan Paweł ośmieszył...
Pueblo dodano: 04.12.2013, 08:14 #3
...poszli odśpiewać Sto Lat stacji, która z ich kolegi (ze mnie) i ludzi podobnie myślacych robi faszystów i dewiantów... Tu należało by podać imię i nazwisko dziennikarza mówiącego tak o Pawle, program, data, godzina, inaczej Paweł Kukiz będzie traktowany niepoważnie. Edytowano 3 razy. Ostatnio: 04.12.2013, 08:17
Zobacz także
Newsy 106V  
1

Megadeth wchodzi do studia

rf | 24 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group