terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1113V  
mg | 28 września 2016
0

Październikowy "Teraz Rock" już w sprzedaży

Nick Cave, Coma, Riverside, Marillion, Archive, Red Hot Chili Peppers – to tylko niektórzy wykonawcy, o których napisaliśmy w październikowym „Teraz Rocku”.

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Wkładkę, aż 14-stronicową, poświęciliśmy Nickowi Cave’owi, który kilka tygodni temu opublikował szesnastą w dorobku płytę zatytułowaną „Skeleton Tree”. Okładkę nowego numeru zdobi jednak zespół Coma, który zapowiedział publikację płyty „2005 YU55” i to właśnie o tym wydawnictwie na naszych łamach odpowiedzieli muzycy z zespołu. W nowym numerze znajdziecie jednak znacznie więcej wywiadów, a przepytaliśmy chociażby członków: RiversideMarillionArchiveSBB, New Model ArmyCeti czy Airbourne.

Fanów Red Hot Chili Peppers powinien zainteresować obszerny tekst, który przygotował Bartek Koziczyński. W artykułach ponadto Andy WoodLesławTen Years After czy O.N.A. Nasi redaktorzy zobaczyli i zrelacjonowali najważniejsze koncerty, a mowa tutaj chociażby o Capital of Rock, Kings of Leon, Kraków Live Festival, Cieszanów Rock Festiwal czy w końcu Ino-Rock Festival.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group