terazmuzyka.pl
Newsy 525V  
redakcja | 4 listopada 2011
1

Premiera nowego klipu Luxtorpedy już niedługo!

11 listopada odbędzie się premiera najnowszego klipu Luxtorpedy do utworu "Za Wolność". Obraz kręcono w opuszczonej fabryce pod Poznaniem, wzięło w nim udział ponad stu fanów zespołu.

- Pomysł, by nagrać całość na żywo, bez podkładania dźwięku z płyty wypalił – mówi Robert `Litza` Friedrich, lider Luxtorpedy. – Całość brzmi o wiele ciężej i mocniej, niż na płycie, efekt końcowy będzie naprawdę świetny – dodaje.

"Za wolność" jest drugim, po "Autystycznym", utworem z debiutanckiej płyty "Luxtorpeda", do którego zrobiony zostanie teledysk. Utwór pojawił się również na składance "Potrafimy Zwyciężać" poświęconej Powstaniu Wielkopolskiemu, której wydawcą jest Fabryka Zespołów.

- To dla nas ważny utwór – mówi o "Za wolność" Litza. – choć punktem wyjścia dla niego jest Powstanie Wielkopolskie, tak naprawdę składamy w nim hołd wszystkim męczennikom w walce o wolność na całym świecie – dodaje.

Przypominamy, że już na początku przyszłego roku Luxtorpeda planuje wydanie płyty z nowym materiałem. Prace nad albumem zatytułowanym "Robaki" rozpoczęły się w drugiej połowie lipca. Debiut zespołu, czyli płyta "Luxtorpeda", ujrzał światło dzienne w maju bieżącego roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Asiunia1525 dodano: 15.01.2012, 04:34 #1
teledysk jest super Uśmiech
Zobacz także
Newsy 93V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 131V  
0

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group