terazmuzyka.pl
Koncerty 2310V  
mg | 21 stycznia 2016
0

Queen i Adam Lambert na Life Festival Oświęcim

Najpierw Elton John, a teraz Queen + Adam Lambert – to dwie zagraniczne gwiazdy tegorocznego Life Festival Oświęcim.

Queen – legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak „Bohemian Rhapsody”, czy „We Are The Champions”. Adam Lambert – młody, utalentowany, niezwykle charyzmatyczny wokalista. Efekt tego połączenia to muzyczny projekt Queen + Adam Lambert. W niedzielę, 19 czerwca, zagrają na zakończenie 7. edycji Life Festival Oświęcim.

Duet May i Taylor po raz pierwszy spotkał się z Lambertem w finale 8. edycji amerykańskiego „Idola” w 2009 roku. Po raz kolejny wystąpili razem podczas rozdania MTV Music Awards. Niemniej ścisła współpraca artystów rozpoczęła się na dobre na przełomie 2012 i 2013 roku. To wtedy zagrali serię dużych koncertów. W 2014 roku ogłosili tournée po Stanach Zjednoczonych. Bilety na wszystkie 24 koncerty całkowicie się wyprzedały.

W 2015 roku muzycy kontynuowali trasę koncertową, tym razem po Wielkiej Brytanii i całej Europie, dając 26 koncertów w 10 krajach. Dotarli m.in. do Francji, Austrii, Holandii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Czech, a także do Polski (zagrali w TAURON Arena Kraków).

Sprzedaż biletów na niedzielny koncert Queen + Adam Lambert rusza w poniedziałek, 25 stycznia, o godzinie 10.00. Wcześniej ogłoszono, że na Life Festival Oświęcim 2016 pojawi się inna międzynarodowa gwiazda – Elton John. Impreza odbędzie się w dniach od 16 do 19 czerwca.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group