terazmuzyka.pl
Koncerty 849V  
redakcja | 29 sierpnia 2011
0

Rammstein zagra w Polsce dwa razy!

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie koncertem Rammstein w Polsce, zespół postanowił zagrać dla polskiej publiczności jeszcze jeden koncert. Rammstein wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie 14-tego i 15-tego listopada!

Wydawać by się mogło, że po entuzjastycznie przyjętych i niezwykle udanych występach w Australii i Afryce Południowej oraz po długiej trasie koncertowej po Ameryce Północnej i Meksyku, za którą zespól otrzymał nagrodę Best Live Band na Revolver Golden Gods Awards - grupa wreszcie zasłużyła na odpoczynek. 

Rammstein nie wypoczywa a gromadzi swoje największe sukcesy:  “Made In Germany 1995 - 2011”!  Maszyneria Rammstein na żywo zawita do całej Europy, przenosząc esencję swoich 16 lat na scenę. Kompletnie nowe widowisko, największe hity zespołu Rammstein! 

Obserwatorzy jednego są pewni:  Nowe show Rammstein to piorunujące odrodzenie!  

Równolegle do trasy koncertowej zespół wyda album z najlepszymi utworami, stanowiący ich osobiste spojrzenie wstecz i zawierający niewydane dotychczas utowry i pełen katalog video. 

Roboczy tytuł “Made In Germany 1995 – 2011” potwierdza także, że spora liczba dotychczasowych osiągnięć może być równocześnie tymi najlepszymi. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 315V  
0

Tauron Nowa Muzyka Katowice poszerza skład

rf | fot. Radoslaw Kazmierczak | 12 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group