terazmuzyka.pl
Newsy 1630V  
redakcja | 29 września 2011
2

Scorpions wyda album z największymi hitami

"Comeblack" – tak będzie nazywało się nowe wydawnictwo słynnego zespołu Scorpions, na którym znajdą się największe hity niemieckiej grupy.

Niezwykle znany i ceniony zespół Scoprions, wykonujący ciężką odmianę rocka, opublikuje płytę pod tytułem „Comeblack” 4 listopada tego roku, nakładem wydawnictwa Sony. Publikacja będzie dostępna na CD lub podwójnym winylu. Będzie zawierała ponownie nagrane wersje największych hitów niemieckiej legendy rocka. Dziś zaprezentowano okładkę:

Przy okazji tego wydawnictwa, o planach na przyszłość wypowiedział się wokalista zespołu Scorpions, Klaus Meine: Nasz najnowszy projekt ujrzy światło dzienne już za kilka miesięcy. Pozwoli wam to poznać zespół Scoprions w 3D. Będziecie mogli zobaczyć ruch strun, jak na koncercie na żywo. To niesamowite przeżycie. Płyta DVD będzie zawierała nasz występ w Niemczech. Musimy jeszcze go zmiksować i zaczniemy sprzedaż na całym świecie.

Ostatnim albumem studyjnym zespołu Scorpions był krążek "Sting In The Tail", który pojawił się w Europie 19 marca 2010 roku.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ivand dodano: 29.09.2011, 18:59 #1
Ile oni już takich kompilacji wydali...
Pablo69 dodano: 29.09.2011, 19:03 #2
Z reguły nie widzę sensu w ponownym nagrywaniu tego samego. Ale albumy Scorpions wydane przed 1990 rokiem mają kiepskie brzmienie (na remasterach z 2001 - jeszcze gorsze). Na pewno będzie się lepiej słuchało "Rock You Like a Hurricane" w mocniejszej wersji, liczę na brzmienie jak na "Moment of Glory" (tym razem na szczęście bez orkiestry).

Oby tylko nie nagrali ponownie nic z okresu 1972-78 (najlepszego w ich twórczości). Te utwory nie są doskonałe pod względem brzmienia, ale nowe wersje po prostu nie będą miały tego uroku, co oryginały. I dlatego powinni zostawić je w spokoju (choć pewnie i tak nagrają nowa wersje "In Trance", może jeszcze "He's a Women - She's a Man").
Zobacz także
Newsy 659V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group