terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1568V  
mg | 29 grudnia 2015
1

Styczniowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

Już niedługo w kioskach i w naszym sklepie internatowym pojawi się styczniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”. Będzie się działo!

Bohaterem styczniowego „Teraz Rocka” będzie Jack White, któremu poświęciliśmy aż 12 stron – nie pisaliśmy jedynie o grupie The White Stripes, ale również o wszystkich innych projektach i solowej karierze tego wybitnego muzyka. Z okładki przywita Was natomiast sam David Bowie, o którym również szeroko piszemy na łamach styczniowego numeru.

Co poza tym? Oczywiście wywiady, a tutaj jak zawsze ciekawie! Na nasze pytania odpowiedzieli bowiem muzycy z zespołów Def Leppard, Voo Voo, Pustki, Muchy czy Coria. Ponadto mamy dla Was wywiad ze Slashem, który kilka tygodni temu odwiedził nasz kraj.

Artykuły to nie tylko wspominany już Bowie, ale chociażby muzycy z Eagles of Death Metal, Foo FightersManowar i tekst „1991 – rok, który zmienił rock, a ponadto nasze stałe rubryki, czyli „Follow My Dream”, „Przesłuchanie” i „Demontaż”. Dla każdego coś miłego.

Ciekawie jest również w dziale z relacjami, ponieważ nasi ludzie zobaczyli i opisali występy między innymi Uriah Heep, Kraftwerk, Dawida Podsiadło, Riverside, Carcass, Napalm Death, Obituary czy Voivod. Ponadto w numerze recenzje najnowszych rockowych wydawnictw i wiadomości ze świata muzyki rockowej. 

Styczniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 30 grudnia i będzie dostępny w kioskach, naszym sklepie internetowym oraz w wersji elektronicznej. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
whosoever dodano: 30.12.2015, 13:18 #1
Jakieś wydanie specjalne o Lemmy'm/Motorhead na luty? To chyba rzecz oczywista nieprawdaż?
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group