terazmuzyka.pl
Newsy 2619V  
mg | 21 października 2013
1

Wiemy, kto zagra wokalistę Queen

Po odejściu Sachy Barona Cohena produkcja filmu o wokaliście Queen stanęła pod znakiem zapytania. Ale jak donoszą zagraniczne media - udało się znaleźć aktora, który zagra Freddiego Mercury'ego.

Sprawę filmu o wokaliście Queen śledzimy od dłuższego czasu. Najpierw główną rolę w tej filmowej produkcji miał zagrać Sacha Baron Cohen, ale aktor nie potrafił dogadać się z producentami i pozostałymi członkami zespołu, dlatego zrezygnował. Wtedy coraz głośniej mówiło się, że film może w ogóle nie powstać, ponieważ trudno będzie znaleźć odpowiedniego aktora.

Jak się jednak okazało - jest ktoś, kto powinien poradzić sobie z udźwignięciem tego zadania. Jak donoszą zagraniczne media, Freddiego Mercury'ego zagra Ben Whishaw. To 33-letni aktor pochodzenia brytyjskiego, który zagrał między innymi w takich filmach jak: "Pachnidło: Historia mordercy", "Skyfall" czy "Atlas chmur".

Poza wspomnianym Sachą Baronem Cohenem, do roli frontmana Queen przymierzany był również Daniel Radcliffe, ale - jak poinformował sam zainteresowany - były to tylko medialne plotki, które nie miały pokrycia w rzeczywistości. Jednak według światowych mediów, obecność Whishawa na planie została już potwierdzona.

Uważacie, że to dobry wybór?

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
beniobenek dodano: 23.10.2013, 11:13 #1
Pierwszy wybór był moim zdaniem trafniejszy.
Zobacz także
Newsy 104V  
0

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
Newsy 580V  
1

Peter Murphy (Bauhaus) miał zawał

rf | fot. Flickr user pfig | 15 sierpnia 2019
Newsy 602V  
3

Iggy Pop opublikował kolejny utwór z nowej płyty [WIDEO]

mg | fot. Alex Const | 15 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group