terazmuzyka.pl
Newsy 1488V  
Redakcja | 8 maja 2013
0

Wokalista As I Lay Dying chciał zabić żonę?

Tim Lambesis, wokalista amerykańskiej grupy As I Lay Dying został aresztowany po rzekomym zleceniu komuś zabójstwa swojej żony. Para żyła od jakiegoś czasu w separacji.

Jak poinformowała stacja FOX5 San Diego wokalista As I Lay Dying został aresztowany wczoraj w  centrum handlowym w Oceanside w stanie Kalifornia. Dochodzenie w sprawie Lambesisa policja rozpoczęła w ubiegłym tygodniu, po doniesieniu, że muzyk starał się nakłonić kogoś do zabójstwa swojej małżonki. 

Wczoraj rzekomo znów chciał zlecić zabójstwo, tym razem jednak płatnym mordercą był podstawiony policjant. - Słyszałam jak jeden z naszych kapitanów mówił, że zapobiegliśmy tragedii - powiedziała Jan Caldwell, rzeczniczka biura szeryfa hrabstwa San Diego. 
 
Tim Lambesis przebywa obecnie w areszcie. Jest podejrzewany o nakłanianie osób trzecich do popełnienia zabójstwa. Muzyk ma stanąć przed sądem w czwartek popołudniu. 
 
 
Jak informuje Reuters, policja ze względu na dobro śledztwa nie zdradza szczegółów dotyczących sprawy. Nie wiadomo dlaczego Lambesis chciał zlecić zabójstwo swojej żony i jak policja dowiedziała się o planach muzyka. Według tej agencji informacyjnej żona Lambesisa, Meggan we wrześniu ubiegłego roku złożyła w sądzie papiery rozwodowe. 
 
Tim Lambesis niedawno zaangażował się w nowy projekt muzyczny, nazwany Pyrithion. Grupa wydała w kwietniu debiutancki minialbum. Pisaliśmy o tym wydawnictwie już wcześniej. Wokalista jest również założycielem projektu Austrian Death Machine.
Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 574V  
0

Speculum powraca z Kazikiem Staszewskim [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 13 grudnia 2018
Newsy 99V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
Newsy 620V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group