terazmuzyka.pl
Newsy 1992V  
Redakcja | 28 kwietnia 2013
0

Zachwycające dziecięce covery

Jak pokazał przykład Zoe Thomson, dziewczynki która zachwyciła Slasha, dzieci mogą grać i śpiewać równie dobrze jak dorośli. Zebraliśmy kilka filmików, na których dzieci pokazują, co to znaczy zapał i umiejętności.

Zoe Thomson, która wykonała partię gitarową z utworu "Sweet Child O' Mine" i zachwyciła samego Slasha (o tym szerzej TUTAJ), staje się powoli gwiazdą Internetu. Jak się okazuje, mała Zoe ma zespół, z którym koncertuje i wykonuje znane rockowe i metalowe kawałki. O umiejętnościach The Mini Band przekonało się już niespełna 5,5 miliona osób, które obejrzały ich wykonanie "Enter Sandman":

Zespół ma na swoim koncie również profesjonalny teledysk:

Poniżej ponownie Zoe Thomson, która pokazuje swoje umiejętności, tym razem w wieku 9 lat, wykonując utwór "The Pretender" grupy Foo Fighters:

___________________________________________________

Jednak nie tylko The Mini Band oraz Zoe zasługują na uznanie. W sieci znaleźć możemy również sceniczne poczynania formacji LIl Rock Band, która zdecydowała się wykonać utwór "Sweet Child O' Mine". Na filmiku możemy zobaczyć muzyków w wieku od 11 do 15 lat:

___________________________________________________

Furorę w sieci robi zespół o poważnie brzmiącej nazwie Children Medieval Band. Jak zobaczycie za chwilę, muzycy nie wyglądają zbyt poważnie, ale ich umiejętności są zachwycające. Wzięli "na warsztat" między innymi dwa utwory - "Sonne" grupy Rammstein

…oraz "Seven Nation Army" The White Stripes:

___________________________________________________

Nie można zapomnieć o Azji, gdzie jest szczególnie wysoki odsetek uzdolnionych dzieciaków. W sieci można znaleźć dziesiątki wspaniałych coverów. My zaprezentujemy 8-letnią dziewczynkę, która zawstydziła (zapewne) samego Joe Satrianiego:

To wszystkie filmiki, które chcieliśmy Wam pokazać. Jest ich oczywiście znacznie więcej, ale po tych kilku przykładach widać, że rośnie nam naprawdę zdolne młode pokolenie muzyków.

Zapraszamy również do obejrzenia wybranych przez nas coverów, które są ciekawsze od oryginałów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 116V  
0

Wznowienia czterech płyt Dio już w marcu [FOTO]

rf | fot. Adam Bielawski | 29 stycznia 2020
Newsy 1045V  
4

Sean Reinert (Death, Cynic) nie żyje

rf | fot. Shadowgate | 26 stycznia 2020
Newsy 272V  
0

Trupa Trupa zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Michał Szlaga | 25 stycznia 2020
Newsy 695V  
Newsy 1225V  
0

Joe Payne (eks Nile, Divine Heresy) nie żyje

rf | fot. Shadowgate | 25 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group