terazmuzyka.pl
Newsy 582V  
ud | 28 stycznia 2016
0

Żywiołak teledyskiem zapowiada nową EP-kę i trasę

Od ostatniej płyty Żywiołaka mija 5 lat. Zobaczcie teledysk „Idziemy z kanią” z nadchodzącego minialbumu – wstępu do długo wyczekiwanego kolejnego długogrającego krążka.

Żywiołak szykuje nową EP-kę „Muzyka Psychoaktywnego Stolema”. Trafi ona do sklepów już 12 marca 2016 roku, a zapowiada ją utwór „Idziemy z kanią”. Jak możemy przeczytać w jego opisie:

Opowiada o dawnym kaszubskim obrzędzie ścinania kani, który w niektórych regionach praktykowany jest do dzisiaj. Odbywa się on w dniach przesilenia letniego i aktualnie przybiera nieco steatralizowaną formę. Towarzyszy mu teledysk ­– prawdziwa gratka dla największych fanów Żywiołaka, którzy dostają szansę sprawdzenia, jak wygląda życie ich ulubionej grupy „od kulis” – klip składa się z ujęć nakręconych przez członków zespołu w trasie.

Klip jest zapowiedzią nowego wydawnictwa grupy, a jednocześnie wiosennej trasy koncertowej Żywiołaka, której szczegóły powinniśmy poznać już wkrótce.

Żywiołak powraca i obiecuje, że to wszystko to jedynie wstęp do albumu długogrającego, nawiązującego do starych dobrych czasów, czyli płyt „Muzyka psychodelicznej Świtezianki” oraz „Nowa Ex-Tradycja”. Nad jego powstaniem trwają obecnie bardzo intensywne prace.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 153V  
0

Dave Grohl (Foo Fighters) nakręci film autobiograficzny

rf | fot. Brantley Gutierrez | 14 grudnia 2018
Newsy 1196V  
7

Speculum powraca z Kazikiem Staszewskim [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 13 grudnia 2018
Newsy 153V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group