terazmuzyka.pl
Newsy 806V  
szy | 16 kwietnia 2018
4

A Perfect Circle dzieli się kolejnym utworem z nowego albumu [AUDIO]

W tym tygodniu ukaże się długo oczekiwany studyjny album formacji A Perfect Circle. Tuż przed premierą, muzycy postanowili udostępnić jeszcze jeden utwór. 

20 kwietnia, czyli już w najbliższy piątek, na rynku nakładem BMG ukaże się długo oczekiwana płyta grupy A Perfect Circle zatytułowana „Eat the Elephant”.

Rammstein wszedł do studia

Do tej pory muzycy udostępnili w sieci trzy premierowe utwory: The Doomed”, „TalkTalk” oraz „Disillusioned” (do tego ostatniego zresztą powstał również teledysk). Teraz przyszła pora na kolejny - „So Long, And Thanks for All the Fish”, który jako pierwsi poznali słuchacze brytyjskiego BBC Radio 1. Jest już on dostępny także w serwisie YouTube:

Producentem nadchodzącego albumu APC jest Dave Sardy, który współpracował w przeszłości m.in. ze Slayerem czy Marilynem Mansonem. Płyta została nagrana w składzie: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel i James Iha (gitary), Jeff Friedl (perkusja) oraz Matt McJunkins (bas).  

Wywiad z Maynardem Jamesem Keenanem znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w kioskach, naszym sklepie i w formie e-wydania. W numerze zapoznacie się także z recenzją płyty „Eat The Elephant”. Bartek Koziczyński przyznał jej maksymalną ocenę, czyli 5 gwiazdek. Pochlebne opinie wygłaszają także inni - dziennikarz „Rolling Stone” napisał:

„Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz

Z kolei amerykański magazyn „Kerrang!” dodaje, że to „przyszły klasyk”.

Przypomnijmy: jest to pierwszy album A Perfect Circle od wydanego w 2004 roku „Emotive”, a pierwszy z autorskim materiałem od „Thirteenth Step” z 2003. Formacja zadebiutowała w 2000 roku - bardzo dobrze przyjętą - płytą „Mer de Noms”.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jm [89.70.***.***] dodano: 16.04.2018, 20:38 #1
W moim odczuciu utwory z nowego albumu utrzymane w stylistyce ostatniego Puscifera.
hollowman [37.47.***.***] dodano: 18.04.2018, 11:38 #2
Gitara jak w utwrze The Cult - She sells sanctuary. Nowy APC jak Myslovitz. Na pewno trafią do radia, będą ich puszczać między Dodą a Enej.
Pokaż odpowiedzi (1)
Apc123 [46.76.***.***] dodano: 19.04.2018, 21:28 #4
Muza jest strasznie dopracowana. Ale to normalne. W brzmieniu bardziej nowoczesna. Minęło 15 lat.
Nawiązanie do delikatnych elementów Tool'a. Poza wokalem Uśmiech nie odnajduję Puscifera. To jest największa magia wokalisty z trzema muzycznymi osobowościami.
Kawałek z delfinami może faktycznie.kontrowersyjny i nie z poziomu Lateralusa czy Aenimy ale może taki miał być. Kontrowerysjny jak ludzie, których dotyczy. Jeśli tak to 10 ptk za spójność. Myślę że to kolejna płyta gdzie nawet po kilku latach słuchania będziemy odkrywać nowe rzeczy. Osobiście nie mogę doczekać się tego krążka i kontynuacji po 10000 days.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group