terazmuzyka.pl
Newsy 991V  
mg | 26 kwietnia 2018
0

A Perfect Circle zagrali w programie Jimmy'ego Kimmela [WIDEO]

Promująca nową płytę formacja A Perfect Circle pojawiła się w niezwykle popularnym amerykańskim programie – „Jimmy Kimmel Live”.

Płyta „Eat the Elephant”, najnowsze dzieło zespołu A Perfect Circle, ukazała się 20 kwietnia. Formacja zajmuje się obecnie promocją tego wydawnictwa, w efekcie czego pojawili się w programie telewizyjnym „Jimmy Kimmel Live”.

John Travolta zagra w filmie Freda Dursta

Zaprezentowali się na scenie, która mieści się obok studia, a podziwiała ich spora grupa osób. Zespół wykonał pochodzące z nowej płyty utwory „TalkTalk” oraz „So Long, And Thanks for All the Fish:

Producentem albumu APC jest Dave Sardy, który współpracował w przeszłości m.in. ze Slayerem czy Marilynem Mansonem. Płyta została nagrana w składzie: Maynard James Keenan (wokal), Billy Howerdel i James Iha (gitary), Jeff Friedl (perkusja) oraz Matt McJunkins (bas).

A Perfect Circle w Polsce!

Zespół wystąpi 15 grudnia w TAURON Arena Kraków, grupa pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej płytę „Eat the Elephant”, która niedawno ukazała się na rynku. Bilety trafiły do sprzedaży wczoraj.

Ceny biletów na koncert A Perfect Circle:

  • Stojące kat. 1 (płyta stojąca) - 240 / 260 zł
  • Stojące kat. 2 (early entrance) - 300 / 320 zł
  • Siedzące kat. 1 - 270 / 290 zł
  • Siedzące kat. 2 - 210 / 230 zł

Do aktywności koncertowej zespół A Perfect Circle powrócił w 2010 roku, a w późniejszych latach jeszcze kilkakrotnie reaktywował się z okazji kolejnych występów. W kwietniu i maju zeszłego roku grupa wyruszyła w trasę po Ameryce, a tuż przed trasą ogłosiła podpisanie kontraktu na nowy studyjny album. Przy nowej płycie zespół wspomógł Dave Sardy (m.in. ZZ Top, Paolo Nutini, Royal Blood), a krążek promowały cztery znakomite single: „The Doomed”, „Disilliusioned”, „Talk Talk” oraz „So Long, and Thanks for All the Fish”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 935V  
Newsy 204V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 328V  
1

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group