terazmuzyka.pl
Koncerty 176V  
mg | 18 czerwca 2018
0

Above & Beyond zagrają koncert w Polsce

Mistrzowie elektronicznego grania – zespół Above & Beyond – zagrają w Polsce koncert, który odbędzie się już w październiku tego roku w Warszawie.

Klubowa trasa koncertowa Above & Beyond rozpocznie się już tej jesieni, a jednym z przystanków zespołu będzie warszawska Progresja. Artyści promować będą najbardziej topowy i taneczny album „Common Ground”. Wydarzenie odbędzie się 28 października, a sprzedaż biletów wystartuje 20 czerwca.

Eminem odpowiada na krytykę efektów na swoich koncertach

Plakat promujący polski koncert Above & Beyond:

„Common Ground” to czwarty elektroniczny album Above & Beyond. Debiut albumu okazał się wielkim sukcesem, zajął bowiem trzecie miejsce w rankingu Billboard Charts. Jest to efekt  ponownego zjednoczenia Jono, Tony'ego i Paavo z ich wieloletnimi współpracownikami: Richardem Bedfordem, Zoë Johnston i Justine Suissa. Album został opisany przez Billboard jako „solidna godzina i dwie minuty ekspansywnych emocji i pięknych melodii”. Krążek zawiera między innymi utwory: „Northern Soul”, „My Own Hymn", „Tightrope” i „Cold Feet” – które są ulubionymi kawałkami wśród fanów Above & Beyond.

Sami artyści podkreślają, że „w czasach podziału muzyka Above & Beyond przypomina o znaczeniu społeczności i wspólnoty, kiedy ludzie mogą ze sobą dzielić emocje i doświadczenia na parkiecie, wspólna płaszczyzna porozumienia nie jest już tak daleko”.

Wkrótce zostanie ogłoszony również gość specjalny wydarzenia.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 132V  
1

Kamasi Washington wystąpi w Polsce

rf | 14 listopada 2018
Koncerty 345V  
0

A-ha w Polsce. Znamy ceny biletów

mg | 7 listopada 2018
Koncerty 581V  
3

A-ha zapowiedzieli koncert w Polsce

mg | 5 listopada 2018
Koncerty 2825V  
8

Rammstein zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

mg | fot. Olaf Heine | 2 listopada 2018
Koncerty 1696V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group