terazmuzyka.pl
Pitbulek 3132V  
mg | 10 kwietnia 2019
14

AC/DC przygotowuje nowy album? Kolejne przecieki z obozu zespołu!

Mnożą się – wciąż niestety nieoficjalne doniesienia – sugerujące, że AC/DC przygotowuje nowy album. Właśnie zapytany został o to inżynier dźwięku, Mike Fraser.

Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły krążyć zdjęcia członków AC/DC, w tym Briana Johnsona, w studiu w Vancouver. Według plotek, grupa miała powrócić z Angusem Youngiem, Philem Ruddem i Brianem Johnsonem, który zrezygnował z koncertowania ze względu na problemy zdrowotne. Na nowej płycie ponoć mają znaleźć się utwory, skomponowane jeszcze z udziałem zmarłego w 2017 roku Malcolma Younga. Nieoficjalnie mówiło się też o powrocie basisty Cliffa Williamsa.

Brian Johnson potwierdził nową płytę AC/DC?

Kolejne plotki potwierdzają, że AC/DC może niedługo ogłosić publikację nowej płyty, choć cały proces jej przygotowywania jest ścisłą tajemnicą. Ostatnio na kilka niewygodnych pytań dotyczących nowej płyty odpowiedzieć musiał wieloletni inżynier dźwięku AC/DC, Mike Fraser. Tony „Jack the Bear” Mantz zapytał go o płotki dotyczące prac w studiu nagraniowym:

Hmm... Mogę powiedzieć, że byliśmy w studiu i nad czymś pracowaliśmy. Nie mogę niestety na razie mówić, co tam przygotowaliśmy...

Zapytany został również, czy w studiu pracował z nimi Brian Johnson. Odparł jedynie – śmiejąc się – „tak mi się wydaje”. Nie ma wątpliwości, że coś jest na rzeczy, ale pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko zespołu AC/DC.

Choć udział Johnsona podczas prac w studiu wydaje się niemalże pewny, dużo mniej prawdopodobny jest jego udział podczas trasy koncertowej. Alan Niven sugerował niedawno, że jego miejsce ponownie może zająć Axl Rose:

Nie jestem pewien, czy stan zdrowia Briana pozwoli mu na koncertowanie. Takie słyszałem plotki... Mogą razem nagrywać, ale niekoniecznie ruszy z nimi w trasę. Możliwe więc, że powróci Axl/DC, kto wie?

Przypomnijmy: Axl Rose z Guns N' Roses zastąpił Briana Johnsona na stanowisku wokalisty, który musiał zaprzestać koncertowania w kwietniu 2016 roku z powodów zdrowotnych. Wraz z nowym wokalistą formacja AC/DC zagrała 23 koncerty podczas trasy promującej ostatni album „Rock or Bust”.

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jailbreak 68 [37.248.***.***] dodano: 10.04.2019, 19:06 #1
Tylko nie ta ciota Rose!
Jailbreak 68 [37.248.***.***] dodano: 10.04.2019, 19:07 #2
Rose to ciota
Kris [37.248.***.***] dodano: 10.04.2019, 21:34 #3
TYLKO BRIAN JOHNSON
Xdecjusz [37.248.***.***] dodano: 10.04.2019, 23:01 #4
I znowu będą to pewnie utwory w tym samym stylu co wcześniejsze ich hity Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (1)
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 11.04.2019, 13:13 #6
Niestety Angus Young nie ma klasy i nie wie kiedy ze sceny zejść.
Pokaż odpowiedzi (1)
Squo [31.0.***.***] dodano: 11.04.2019, 13:42 #8
Jak wydadzą to będzie kolejna platyna itp itd.Renome mają, ale czy dadzą radę wypuścić coś naprawdę ekstra.Pozyjem posłucham i się przekonam.Axl znow-lepsze to niż nic.Styl jaki ma każdy wie .Bon czy Brian-to Legendy
Squo [31.0.***.***] dodano: 11.04.2019, 14:30 #9
AC DC to klasyka.Obojetnie co wydadzą i tak się to zejdzie jak ciepłe buleczkiUśmiech
Oby nie.. [37.47.***.***] dodano: 13.04.2019, 12:29 #10
Oby nie powstał, już ostatnich 10 albumów trudno od siebie odróżnić, to już nawet nie autoplagiat to autoironia, niech Bóg broni, a dzaduleczki dadzą sobie na wstrzymanie ..
The Jack [94.251.***.***] dodano: 19.04.2019, 18:20 #11
Widzę, że fachowcy się wypowiadają, co na robieniu muzyki zęby zjedli ( pimpciuś i oby nie )...
Angel dust [89.68.***.***] dodano: 21.04.2019, 09:01 #12
Słucham ACDC od 1976r. Widziałem kilkanaście koncertów i zgadzam się, że powinni dać sobie spokój. Zwłaszcza z koncertami - numer ze ściąganiem gaci przez Angusa jest tak ograny , nudny i tak się wlecze na koncertach że się można powiesić.
Angel dust [89.68.***.***] dodano: 21.04.2019, 09:01 #13
Słucham ACDC od 1976r. Widziałem kilkanaście koncertów i zgadzam się, że powinni dać sobie spokój. Zwłaszcza z koncertami - numer ze ściąganiem gaci przez Angusa jest tak ograny , nudny i tak się wlecze na koncertach że się można powiesić.
fan [89.182.***.***] dodano: 10.12.2019, 16:01 #14
idealnym wokalista dla AC DC jest , wokalista grupy Krokus Marc Storace !!! ostatnie ich dwie plyty to wielki majstersztyk i poklon brzmieniu metalowemu, a ton jego glosu jest bardziej wyrazisty i jest idealny do hardrocka , tylo nie alex !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to juz zadne AC DC ! az lezka sie zbiera gdy sie pomysli o Bonie Scottcie