terazmuzyka.pl
Film / serial 2116V  
rf | 26 lipca 2019
1

AC/DC w nowym „Zombieland” [WIDEO]

W zwiastunie filmu „Zombieland: Double Tap” pojawił się jeden z największych przebojów AC/DC.

Poznaliśmy zwiastun filmu „Zombieland: Double Tap”, który trafi do kin 18 października. Jest to kontynuacja komediowego horroru z 2009 roku. W filmie nie zabraknie muzyki AC/DC.

AC/DC dzieli się kolejnym rarytasem w związku z jubileuszem klasycznego albumu

W zwiastunie „Zombieland” możemy usłyszeć utwór „Shoot To ThrillAC/DC. Możecie go obejrzeć poniżej.

AC/DC wróci na trasę jeszcze w tym roku?

Plotki o powrocie na scenę AC/DC krążą od dawna, ale zawsze powracało pytanie, kto będzie śpiewał. Ostatnio AC/DC koncertowało z Axlem Rose’em w roli wokalisty, gdyż Brian Johnson musiał zrezygnować z występów ze względu na problemy ze słuchem. Przebywanie w miejscu o dużym natężeniu dźwięku groziło całkowitą utratą słuchu u wokalisty.

Teraz jednak radiostacja „V-100”, powołując się na wiarygodne źródło blisko związane z zespołem potwierdziła, że AC/DC powróci na scenę z Johnsonem:

Nasze źródło mówi nam, że grupa ogłosi daty trasy koncertowej na lata 2019-2020. Jednocześnie możemy odpowiedzieć na wasze pytania odnośnie Briana Johnsona: Tak powrócił do zespołu. Od miesięcy krążyły plotki, że pracuje z zespołem i teraz powiedziano nam, że te plotki są prawdziwe. Brian korzysta ze specjalnych wkładek dousznych dla wykonawców, dzięki którym może dalej występować bez dalszej utraty słuchu.

Naszym źródłem jest ktoś bliski z obozem AC/DC i wierzymy, że jest wiarygodny.

Plotki o nagraniach nowej płyty AC/DC krążą od wielu miesięcy. Grupa ponoć pracuje nad albumem w Vancouver, a mają się znaleźć na nim utwory, skomponowane jeszcze z udziałem zmarłego w 2017 roku Malcolma Younga.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Michu [79.184.***.***] dodano: 25.10.2019, 11:07 #1
No przecież to jest taki sztos, że o matko. Film genialny, muzyka świetna no i aktorzy. Ten film jest obowiązkowy dla każdego kto lubi zombie i komedie. Można obejrzeć cały na https://filmy(...)i-w-leb/ szybko załaduje i w bardzo dobrej jakości.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group