terazmuzyka.pl
Newsy 2797V  
szy | 16 sierpnia 2018
1

AC/DC. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z Vancouver [FOTO]

Wciąż wszyscy z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony zespołu, wiele na to wskazuje, że już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy studyjny album AC/DC. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie zrobione w Vancouver. 

W ubiegłym tygodniu o grupie AC/DC zrobiło się znowu bardzo głośno, a to z powodu serii zdjęć zrobionych w Kanadzie, które pojawiły się w sieci. Są autorstwa Crystal Lambert, wielkiej fanki AC/DC, która mieszka niedaleko Warehouse Studio. To właśnie tam muzycy zespołu nagrywali trzy ostatnie albumy – „Stiff Upper Lip” (2000), „Black Ice” (2008) oraz „Rock or Bust” (2014).

Fani AC/DC bili rekord Guinnessa. Niesamowite wykonanie słynnego utworu [WIDEO]

Mogliśmy na nich zobaczyć Phila Rudda, który jeszcze nie tak dawno miał problemy z prawem i nie mógł koncertować z AC/DC, wokalistę Briana Johnsona (co mogło być dla wielu osób pewnym zaskoczeniem; w ostatnich miesiącach, z różnych przecieków, wynikało że jego obowiązki przejmie Axl Rose, lider Guns N' Roses), a - na innej fotografii - także Angusa i Stevie'ego Younga (zastąpił on na gitarze - nieżyjącego już - Malcolma Younga). „Złapano” ich podczas przerwy, w momencie kiedy przebywali na tarasie studia nagraniowego. 

Po kilku dniach przerwy w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie - tym razem jego głównymi bohaterami są Johnson, Rudd oraz Mike Fraser, kanadyjski producent, który odpowiada za pięć studyjnych płyt AC/DC (m.in. wspomniane wyżej albumy nagrywane w Warehouse Studio). 

Zdjęcia wskazują, że grupa zwarła szyki (wciąż jednak nie wiadomo kto w AC/DC obecnie gra na basie) i zaszyła się w kanadyjskim studiu, aby - wszystkie znaki na niebie na to wskazują - nagrać kolejny - siedemnasty już! - studyjny album. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalny komunikat zespołu!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Obserwator [109.40.***.***] dodano: 16.08.2018, 14:28 #1
Nie muszą mieć własnego basisty. Nagrają sami partie basu, a później, na trasę, mogą kogoś wynająć. O ile oczywiście będą chcieli jechać w trasę. Niech chłopaki nagrywają, co się będą w domu nudzić. Oczywiście mają inne projekty, ale Ac/Dc to specjalny projekt Uśmiech Powodzenia panowie!!
Zobacz także
Newsy 929V  
3

Slash: Doda jest bardzo fajna

rf | 13 listopada 2018
Newsy 279V  
0

A Perfect Cricle zaprezentowali apokaliptyczny teledysk [WIDEO]

mg | fot. Paul Harries | 9 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group