terazmuzyka.pl
Newsy 3427V  
rf | 27 lutego 2020
32

AC/DC zaskoczy nowym albumem

Podobno na nową płytę zespół AC/DC przygotował kilka niespodzianek.

Plotki o nowej płycie AC/DC krążą od jakiegoś czasu. Teraz odniósł się do nich Dee Snider z zespołu Twisted Sister.

W wywiadzie dla „Trunk Nation” wokalista powiedział:

Niedawno jadłem kolację z Brianem Johnsonem i rozmawialiśmy o powrocie zespołu. Wyjawił mi wiele rzeczy, o których nie mogę mówić, ale wiemy ze zdjęć i Brian to potwierdził, że zespół był w studiu i nagrywał. Wrócił klasyczny skład i będzie parę niespodzianek, o których nie mogę mówić, dotyczących Malcolma Younga. Kiedy o nich usłyszałem, szczęka opadła mi na ziemię. Mogę tylko powiedzieć, że będzie obecny na płycie. Będzie to więc takie AC/DC, jakie znamy i kochamy.

Informacje o nowej płycie AC/DC wyjawił ostatnio także Nergal z Behemotha. Zapytaliśmy go, co wie na ten temat. Odpowiedział nam:

Są to outtake’i z „Rock Or Bust”, będzie więc Malcolm i reszta klasycznego składu. Zdziwię się, jeśli tak się nie stanie (śmiech). Wtedy będę musiał odszczekać te słowa. Dla mnie, jako fana, to święto. Celebrowanie muzyki artystów, których się wielbi.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (32)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mechanix [217.96.***.***] dodano: 27.02.2020, 19:32 #1
ac/dc skończyli się na highway to hell, śmieszne że ktoś w ogóle tego jeszcze słucha, i chce tego nowego albumu, to taki typowy zespół jednej płyty, coś jak deep purple czy kiss.
Pokaż odpowiedzi (4)
XM [31.0.***.***] dodano: 27.02.2020, 20:08 #6
Debilek z ciebie mechanik A.moze nawet wielki Debil.
Pokaż odpowiedzi (3)
Radosnytomaszek [37.47.***.***] dodano: 27.02.2020, 21:55 #10
Ten Mechanix to jakiś strasznie młody ludz musi być Mrugnięcie jak byłem mlodszy też takie głupoty potrafiłem gadac
Blac ice [46.134.***.***] dodano: 27.02.2020, 22:17 #11
Mechanik jebnoj się w czoło będzie Ci wesoło.
Lars Lombardo [79.191.***.***] dodano: 27.02.2020, 22:27 #12
Zaraz, zaraz... Czy ja dobrze zrozumiałem? Nergal nagrywa wokale na nową płytę AC/DC? A tak na poważnie - na prawdę? Nergal wypowiada się o nowym AC/DC? Kumpluje z Angusem czy co? To może ma jakieś informacje o nowej płycie Guns n Roses albo o powrocie Zeppelinów. Zamiast ciągle dywagować - zapytajcie Nergala. On wam prawdę powie.
Pokaż odpowiedzi (2)
Jary [31.1.***.***] dodano: 27.02.2020, 22:36 #15
Mechanix, współczuję twojemu tatusiowi, bo przed spłodzeniem ciebie musiał dużo śniegu zjeść, bo takiego bałwana spłodził.
Retherin [178.235.***.***] dodano: 27.02.2020, 23:33 #16
Popieram przedmówców.
Mechanix, jbnij się w mózg.
PIK [156.17.***.***] dodano: 28.02.2020, 08:26 #17
Np. gdyby zaczęli grać black metal cha cha albo co najmniej jak Slayer!
Bodex [31.183.***.***] dodano: 28.02.2020, 10:02 #18
Mechanik ma rację, że AC DC największe hity nagrali że Scotem, później to taki pop rock, natomiast Deep Purple to napewno nie gwiazda jednego przeboju.
Pokaż odpowiedzi (2)
Diz [89.71.***.***] dodano: 28.02.2020, 11:21 #21
A myślałem, że zaprosili jakiegoś rapera. Ostatnio to modne. Nawet Ozzy się ugiął pod presją wielkiego biznesu.
Pokaż odpowiedzi (1)
PIK [156.17.***.***] dodano: 28.02.2020, 12:01 #23
Tylko z R. Rubinem! On by coś nowego im wymyśliL
Pokaż odpowiedzi (1)
Kozioł ofiarny [37.47.***.***] dodano: 28.02.2020, 15:23 #25
Widzę, że poziom głupoty w komentarzach na właściwym poziomie. Nie ma to jak wyzywać jakiegoś randoma za jego zdanie zamiast spróbować wyjaśnić mu dlaczego jest inaczej.
Sanoczanin [88.90.***.***] dodano: 29.02.2020, 10:58 #26
Mechanix weź koło I kurwnij się w czoło debili jeden szkodzą że cię stary w krzaki nie wytrzepał
Pokaż odpowiedzi (1)
Rip [109.173.***.***] dodano: 29.02.2020, 23:12 #28
AC DC się skończyło .. ble ble ,skoro tak to po kiego się interesujesz ,komentujesz .Jak się flaszka skończy to z nią łazisz i lamentujesz .Flaszka czy karton mleka ,to chyba twój przedział wiekowy.
R [109.173.***.***] dodano: 29.02.2020, 23:17 #29
Zawsze trafiają się takie snopy , pełne stadiony się mylą ja wiem lepiej
Pokaż odpowiedzi (1)
purpen [185.97.***.***] dodano: 01.03.2020, 13:24 #31
Z Bonem wszystkie płyty są OK. Z Brianem jest kilka interesujących. Ostatnia, która powoduje u mnie, że krew szybciej krąży jest Ballbreaker
oliwisla [5.63.***.***] dodano: 01.04.2020, 21:34 #32
ty nie masz dobrze pod czaszka bo mozna byc glupim ale nie posmiewnym!