terazmuzyka.pl
Newsy 2298V  
rf | 11 lutego 2019
1

AC/DC znowu z Cliffem Williamsem w składzie? [FOTO]

Czyżby AC/DC miał powrócić w składzie z basistą Cliffem Williamsem? Grupa ponoć nagrywa nową płytę.

Coraz więcej plotek wskazuje na to, że AC/DC powróci wkrótce z nowym materiałem. Możliwe, że w składzie pojawi się basista Cliff Williams, który dwa lata temu zapowiedział przejście na emeryturę.

Axl Rose znowu zaśpiewa z AC/DC?

Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły krążyć zdjęcia członków AC/DC, w tym Briana Johnsona, w studiu w Vancouver. Według plotek, grupa miała powrócić z Angusem Youngiem, Philem Ruddem i Brianem Johnsonem, który zrezygnował z koncertowania ze względu na problemy zdrowotne. Na nowej płycie ponoć mają znaleźć się utwory, skomponowane jeszcze z udziałem zmarłego w 2017 roku Malcolma Younga.

Cliff Williams ogłosił przejście na emeryturę, lecz teraz sporo wskazuje na to, że i on dołączy do reaktywowanego składu. Kanadyjski trener Scott Frinskie opublikował zdjęcie wykonane w Vancouver z Brianem Johnsonem i Cliffem Williamsem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brian Johnson & Cliff Williams - AC/DC

Post udostępniony przez Scott Frinskie (@24eltoro)

Nie jest pewny status Briana Johnsona. Wokalista co prawda potwierdził, że bierze udział w nagraniach płyty, jednak były menadżer Guns N’ Roses, Alan Niven, sugeruje, że na trasie koncertowej znowu może zastąpić go Axl Rose:

Nie jestem pewien, czy stan zdrowia Briana pozwoli mu na koncertowanie. Takie słyszałem plotki... Mogą razem nagrywać, ale niekoniecznie ruszy z nimi w trasę. Możliwe więc, że powróci Axl/DC, kto wie?

Przypomnijmy: Axl Rose z Guns N' Roses zastąpił Briana Johnsona na stanowisku wokalisty, który musiał zaprzestać koncertowania w kwietniu 2016 roku z powodów zdrowotnych. Wraz z nowym wokalistą formacja AC/DC zagrała 23 koncerty podczas trasy promującej ostatni album „Rock or Bust”.

AC/DC oficjalnie wciąż nie potwierdził żadnej z tych informacji.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Fati [188.146.***.***] dodano: 17.02.2019, 12:03 #1
AC DC z Axlem puka do dna. Są lepsi vokaliści.
Zobacz także
Newsy 203V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 102V  
Newsy 924V  
13

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 3217V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group