terazmuzyka.pl
Koncerty 2838V  
rf | 11 września 2019
19

Acid Drinkers świętuje XXX-lecie. Imponujący skład koncertu

Zespół Acid Drinkers będzie świętował 30. urodziny na specjalnym koncercie. Na scenie pojawią się liczni goście.

5 października w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbędzie się jubileuszowy koncert Acid Drinkers. Grupa będzie świętowała XXX-lecie działalności. Na scenie pojawią się tacy goście, jak Kasia Kowalska, Ania Brachaczek, Drak (Hunter), Lipa (Illusion, Lipali), Wojciech Hoffmann (Turbo), Vogg (Decapitated), Perła, Jankiel i Bobby Zembrzycki (Vane). Gościem specjalnym będzie Gomor, a supportem Drope.

Acid Drinkers co prawda rozpoczął działalność jeszcze w połowie lat 80., jednak wtedy nie miał okazji pokazać się szerszej publiczności, gdyż wkrótce potem Titus został powołany do wojska i zespół na dwa lata zawiesił działalność.

Grupa na scenę powróciła dopiero w 1989 roku i szybko rozkręciła swoją karierę. Już w 1990 roku ukazał się album „Are You A Rebel?”, który uznawany jest za jedno z przełomowych wydawnictw polskiego metalu. Grupa miała szanse zaistnieć na zachodzie, ale z tych prób ostatecznie nic nie wyszło.

Niemniej jednak Acid Drinkers nieprzerwanie funkcjonują na polskiej scenie. Na koncie mają takie albumy, jak „Infernal Connection”, „Acidofilia”, czy „Verses Of Steel”.

Ostatni album Acid Drinkers ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Peep Show”.

Komentarze (19)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mantas [5.173.***.***] dodano: 11.09.2019, 15:05 #1
A gdzie Robert??? Dziwne świętowanie bez drugiej najważniejszej postaci w historii zespołu???
Pokaż odpowiedzi (2)
Patryk [46.134.***.***] dodano: 11.09.2019, 17:39 #4
Robert nie może bo decapitated wokalista jest satanista
Pokaż odpowiedzi (2)
wlodek [217.170.***.***] dodano: 11.09.2019, 20:19 #7
Może będzie grał gdzieś z Luxami w Toruniu ... ? Wybory za pasem Mrugnięcie :D
Pokaż odpowiedzi (1)
kroczek [85.222.***.***] dodano: 11.09.2019, 20:19 #9
Bez Roberta ten koncert nie ma sensu - wiele Was może różnić ale bez jaj
Darek [176.96.***.***] dodano: 11.09.2019, 20:25 #10
A gdzie robert Litza friedrich
Gonzo [31.42.***.***] dodano: 11.09.2019, 23:18 #11
Bez Litzy taki jubileusz jest zupełnie bez sensu !!! Metallica potrafiła uszanować kilka lat temu swoich byłych muzyków, w tym Jasona Newsteda i Dave Mystaine'a podczas jubileuszu. Litza był niezwykle istotnym członkiem zespołu. Do dziś wielu starych fanów AD marzy o jego powrocie. Panie Titusie, nieładnie... Panie Robercie, nieładnie... W taki dzień to przede wszystkim Wy obaj powinniście razem stać na scenie!! Nie tyle dla siebie, co z szacunku dla fanów...
Small [109.95.***.***] dodano: 12.09.2019, 06:45 #12
Ronert na Polandrock nie zagrał, bo, jak powiedział Titi, w wywiadzie przed wejściem na scenę, 'miał bardzo ważne wesele'. Pewnie teraz wypadły 'bardzo ważne chrzciny'. Szkoda, bo przez jakieś nieporozumienia, tracą wszyscy fani. Jeszcze raz szkoda
denat [153.19.***.***] dodano: 12.09.2019, 08:25 #13
Jakoś nigdy za nimi nie przepadałem. Może z powodu wokalu, który bardziej przypomina ryczenie niż śpiew.
Batman [37.47.***.***] dodano: 12.09.2019, 08:28 #14
No m
Batman [37.47.***.***] dodano: 12.09.2019, 08:30 #15
No między Acidami a Litza jest jakaś patologia - już na Woodstocku go nie było. Może Litza obrażony, że Ślimak rozwiódł się z jego siostra? Nie wiem, nie wnikam. To po prostu żałosne :(
Maxxx [188.146.***.***] dodano: 12.09.2019, 11:40 #16
Poprawcie nazwe supportów, bo to nie ładnie tak mylić, a Litzy nie będzie bo lotza nie chce być.
Olo [5.173.***.***] dodano: 12.09.2019, 13:24 #17
Litza odszedł 20 lat temu i już dajcie sobie z nim spokój. Przecież na bank został zaproszony, skoro go nie ma tzn. nie chciał !
Edi [5.184.***.***] dodano: 12.09.2019, 19:38 #18
Bez NoNe ? Słabo!
Aga [109.173.***.***] dodano: 13.09.2019, 21:41 #19
Taaa
Tak imponujący ze śmiech ogarnia .
Bez LITZY TO GUZIK NIE JUBILEUSZ ...