terazmuzyka.pl
Film / serial 5760V  
rf | 13 maja 2019
39

Adam Nergal Darski komentuje film „Tylko nie mów nikomu”: Przerażający

Głośny film Tomasza Siekielskiego wywołał poruszenie także wśród artystów. Głos zabrał między innymi Nergal.

Film „Tylko nie mów nikomuTomasza Siekielskiego został opublikowany na platformie YouTube 11 maja i już został wyświetlony ponad 7 milionów razy. Traktujący o pedofilii w kościele film można obejrzeć za darmo.

O filmie wypowiedzieli się artyści i dziennikarze. Wśród nich znalazł się też Adam Nergal Darski z Behemotha, który udostępnił film na swoim profilu Facebookowym, podpisując „udostępnij, jeśli cię to obchodzi. Amen”. Następnie skomentował film na swoim profilu Instagram:

Film jest przerażający! To kolejny dowód, oparty na FAKTACH na to, jak potworny wpływ ma kościół katolicki i jego struktury na ludzi, którzy w nim i przy nim pracują. Jeśli chodzi o przestępstwa wobec dzieci powinna obowiązywać polityka ZERO TOLERANCJI, a winni powinni dostać najwyższą karę. Amen.

Tak o filmie „Tylko nie mów nikomu” mówi jego autor, Tomasz Siekielski:

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.

Film można w całości obejrzeć poniżej.

 

Komentarze (39)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
wolf [46.149.***.***] dodano: 13.05.2019, 12:12 #1
Oczywiście, że film jest przerażający! Oczywiście, że kościół katolicki i jego struktury ma potworny wpływ na ludzi, którzy w nim i przy nim pracują. Ale Adasiu jeśli już mówisz "A" to powiedz i "B"... czy satanizm (który tak bardzo promujesz) takiego wpływu nie ma ??
Pokaż odpowiedzi (10)
ANTYRÓG [83.22.***.***] dodano: 13.05.2019, 12:40 #12
Komentarz ukryty [Pokaż]
Pokaż odpowiedzi (4)
FOK [178.217.***.***] dodano: 13.05.2019, 13:11 #17
Jestem antyPiSowy i antykościelny, ale cytowanie wpisów Darskiego ile razy coś mu się tam czknie, jest po prostu śmieszne. Czy to jest jakiś autorytet, że go tak cytujecie w takich sprawach? Chyba, że dla was. Tak samo było kiedym wypowiadał się na temat "Lords of Chaos" i mówił w tonie jakby tam był i widział zdarzenia o jakich mówi film. Poszukajcie, może Maryla Rodowicz, albo Dodzina też coś napisała w temacie. Albo Zenon Martyniuk.
Pokaż odpowiedzi (3)
Lemmysomemoney dodano: 13.05.2019, 13:16 #21
Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni :D
BAALbina [5.184.***.***] dodano: 13.05.2019, 13:26 #22
Kurffffa Adaś, jesteś zakłamany tak samo, jak te kościelne pedalstwo! Nie ma przykładu pedofilii wśród muzyków/artystów? Watkins, Jackson, Glitter, Polański, Kinsky. Czytałeś kiedyś teksty naszego rodzimego Yattering? Nie znasz żadnych pedofilskich tekstów zespołów black metalowych? O sorki, ty nie siedzisz w podziemiu tylko w mainstreamowym black metalu.
Pokaż odpowiedzi (2)
kikker [5.173.***.***] dodano: 13.05.2019, 13:30 #25
Adaś satanista potępia czynienie zła ! Adaś jesteś ci-p-a wołowa a nie SATANISTA!
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 13.05.2019, 14:12 #26
Film jest przerażający !!!??? Ciekawi mnie jak 15 letni chłopak dał się złotać księdzu. Jak miałem 15 lat to już była wóda, papierochy i jakoś sobie nie wyobrażam abym dał się wyłotać komukolwiek Uśmiech) No chyba żeby było ich 10 ciu,.
Pokaż odpowiedzi (3)
samson [164.126.***.***] dodano: 13.05.2019, 17:16 #30
Sławomir, "Miłość w Zakopanem". 197 milionów. Czekamy kiedy Adaś będzie oburzał się na pedofilię u Polańskiego, celebrytów, LGBT itd.
fan [188.146.***.***] dodano: 13.05.2019, 20:20 #31
większość tych pedofilów w sutannach to wiejscy pederaści którzy ukryli swój homoseksualizm chowając się w kościele
crowley [31.0.***.***] dodano: 13.05.2019, 20:47 #32
Najpierw sprawdz co to satanizm bo chyba nie znasz ich doktryn. Przypomnij mi proszę ile osób zamordowali sataniści a ilu chrześcijanie . Przerażające Mrugnięcie
Jack Reacher [93.199.***.***] dodano: 13.05.2019, 21:28 #33
A ja czekam na recenzję kolegi Darskiego książki Harlana Cobena pt; "N
Jack Reacher [93.199.***.***] dodano: 13.05.2019, 21:32 #34
A ja czekam na recenzję kolegi Darskiego książki pt;"Nie mów nikomu" Harlana Cobena.
Silenter [155.133.***.***] dodano: 13.05.2019, 22:00 #35
Ja pierniczę a masło jest maślane. Jak kościół może nie mieć wpływu na ludzi skoro oni go stanowią. To jak ująć, że naród polski ma ogromny wpływ na Polaków. Co do struktur kościelnych i całej reszty wypowiedzi to się zgadzam.
No kto inny, jak nie ja [217.99.***.***] dodano: 14.05.2019, 00:13 #36
Oto krótka definicja "jedynie słusznej" religii:
Zboczeniec zboczeńca
zboczeńcem wyświęca.
Amen
Wieluludzi [188.165.***.***] dodano: 14.05.2019, 12:50 #37
Ha! Nerguś przerażony...