terazmuzyka.pl
Newsy 1218V  
szy | 13 września 2018
0

Aerosmith grają swój znany utwór na... dziecięcych instrumentach [WIDEO]

Jak zabrzmi jeden z najbardziej znanych utworów Aerosmith zagrany na dziecięcych instrumentach? Jeśli jesteście ciekawi, nie musicie się już domyślać. Takie niezwykłe wykonanie jest już dostępne w sieci!

W bardzo popularnym amerykańskim programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” grupa Aerosmith wykonała swój jeden z najważniejszych utworów w dorobku na małych, dziecięcych instrumentach w towarzystwie muzyków formacji The Roots, a także gospodarza show - Jimmy'ego Fallona. Wcześniej w podobny sposób swoje piosenki wykonywali tacy artyści jak m.in. Madonna, Metallica, Adele czy Ed Sheeran.

Steven Tyler (Aerosmith) w wielkim przeboju The Rolling Stones [AUDIO]

Poniżej możecie zapoznać się z niezwykłą wersją utworu „Walk This Way”, który oryginalnie znalazł się na trzecim studyjnym albumie Aerosmith„Toys In The Attic” (1975), a drugie życie otrzymał w następnej dekadzie, kiedy Steven Tyler i spółka nagrali nową wersję wraz z hip-hopową formacją Run-D.M.C:

Tyler kontra Donald Trump

Nie tak dawno, Steven Tyler wystosował oficjalne pismo do Białego Domu, domagając się, by prezydent Donald Trump zaprzestał wykorzystywania utworów Aerosmith podczas swoich wieców. 

Chodzi o wiec, jaki odbył się w Zachodniej Wirginii, 21 sierpnia, gdzie przywódca Stanów Zjednoczonych wykorzystał utwór „Livin’ On The Edge”. Reakcja Stevena Tylera była natychmiastowa. Do podobnej sytuacji doszło już w 2015 roku, gdy Trump ubiegał się wówczas o fotel prezydenta USA. 

W oficjalnym piśmie, podpisanym przez prawników Tylera, możemy między innymi przeczytać:

Jak zostało wyraźnie zaznaczone w naszych uprzednich pismach, prezydent Trump nie ma pozwolenia od naszych klientów na wykorzystywanie ich muzyki [...]

Prezydent Trump musi mieć zgodę naszego klienta na piśmie, by korzystać z jego muzyki. [...]

Nic nam nie wiadomo o istnieniu jakiejkolwiek licencji umożliwiającej prezydentowi Trumpowi na wykorzystywanie tej muzyki na jego wiecach lub w inny sposób. Jeśli prezydent Trump jest w posiadaniu takiego pozwolenia, proszę je nam natychmiast przesłać. [...]

Głos pana Tylera jest bardzo łatwo rozpoznawalny i stanowi główną część jego osobowości scenicznej, dlatego jego wykorzystanie publiczne narusza jego prawa.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 459V  
Newsy 1967V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 2520V  
Newsy 596V  
Newsy 2731V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group