terazmuzyka.pl
Koncerty 408V  
rf | 27 stycznia 2020
0

Aerosmith ogłosił plany obchodów 50. urodzin

W tym roku Aerosmith świętować będzie 50 lat na scenie. Grupa uczci tę rocznicę specjalnym koncertem.

Aerosmith ogłosił specjalny koncert z okazji 50. urodzin. Słynny rockowy zespół powstał w 1970 roku w Bostonie.

Zobacz występ Aerosmith i Run D.M.C. na Grammy

Aerosmith swoje 50. urodziny świętować będzie koncertem w rodzinnym mieście, który odbędzie się 18 września na stadionie Fenway Park. Nie jest do końca jasne, w jakim składzie zagra zespół, gdyż ostatnio muzycy nie zgodzili się na powrót Joeya Kramera, który przez ostatnie kilka miesięcy odbywał rehabilitację po kontuzji. Kramer pozwał za to zespół, ale sąd zdecydował, że nie może domagać się od Aerosmith, żeby został ponownie przyjęty do zespołu. Perkusista próbował dostać się na próbę grupy, jednak został zatrzymany przez ochronę.

Podczas niedawnego występu na gali MusiCares Joey Kramer zjawił się wraz z kolegami na scenie, żeby odebrać nagrodę za całokształt twórczości. Perkusista podziękował MusiCares, fanom, żonie i przedstawicielom przemysłu muzycznego. Następnie zszedł ze sceny, a Aerosmith z jego zastępcą, Johnem Douglasem, wykonał „Big Ten Inch”, „Dream On” i „Sweet Emotion”.

Aerosmith przyjedzie do Polski 12 lipca 2020 roku i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przed nimi zaprezentuje się zespół Rival Sons, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, wykonujący klasycznego hard rocka. Grupa w 2019 roku wydała ciepło przyjęty album „Feral Roots”.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group