terazmuzyka.pl
Koncerty 637V  
rf | 12 lutego 2020
0

Aerosmith wystąpił z Joeyem Kramerem [WIDEO]

Wygląda na to, że zespół Aerosmith i perkusista Joey Kramer doszli do porozumienia.

Zespół Aerosmith dał koncert w Las Vegas. Na perkusji zagrał wieloletni perkusista Joey Kramer, którego ostatnio nie mogliśmy uświadczyć w składzie.

Podczas niedawnego występu na rozdaniu nagród Grammy Kramer zjawił się w towarzystwie zespołu, ale nie wystąpił na scenie. Zdaniem pozostałych muzyków nie był on zdolny do gry na odpowiednim poziomie po kontuzji, on sam natomiast był przeciwnego zdania. Pozwał nawet członków Aerosmith, ale sędzia nie przychylił się do jego żądań. Kramer ostatecznie pojawił się wraz z zespołem na ceremonii, ale nie wystąpił na scenie.

W Las Vegas grupa jednak zagrał z Kramerem za perkusją.

Aerosmith przyjedzie do Polski 12 lipca 2020 roku i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przed nimi zaprezentuje się zespół Rival Sons, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, wykonujący klasycznego hard rocka. Grupa w 2019 roku wydała ciepło przyjęty album „Feral Roots”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” – ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 360V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group