terazmuzyka.pl
Newsy 396V  
mg | 15 stycznia 2020
0

Aerosmith wystąpi z Run-D.M.C.?

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do niezwykłego scenicznego spotkania – Aerosmith ma bowiem wystąpić razem z Run-D.M.C.

Jak donosi „Variety”, podczas występu Aerosmith na ceremonii Grammy 2020 na scenie ma pojawić się legendarna hip-hopowa grupa Run-D.M.C. Co oczywiste, muzycy mieliby wykonać kultowy już utwór „Walk This Way”, który w połowie lat 80. odmienił obliczę muzyki rockowej.

Steven Tyler wiele lat był wściekły na kolegów z Aerosmith

Przypomnijmy, że oryginalnie kompozycja ukazała się na opublikowanej w 1975 roku płycie „Toys In The Attic”, ale prawdziwą popularność zyskała niemalże dekadę później, gdy światło dzienne ujrzała wersja przygotowana przez Run-D.M.C. To nieoczekiwane wówczas połączenie przyniosło nam jeden z największych hitów lat 80., a także utwór, który dał początek nowemu gatunkowi muzycznemu. Co ciekawe, wersja hiphopowców osiągnęła lepszy wyniki w Billboard, niż oryginał z lat 70.

Poza zespołem Stevena Tylera, na ceremonii wręczenia Grammy 2020 zagrają: Billie EilishLizzoBlake Shelton i Gwen Stefani. Ceremonię poprowadzi natomiast Alicia Keys.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 700V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group