terazmuzyka.pl
Koncerty 3281V  
rf | 6 grudnia 2019
15

Aerosmith zagra w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

W 2020 roku do Polski powróci Aerosmith. Grupa latem wystąpi w Krakowie.

Aerosmith powraca do Polski. Amerykański zespół wystąpi 12 lipca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 13 grudnia o godzinie 10:00 na stronie www.livenation.pl i www.Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się 11 grudnia o 9.00 i potrwa do 13 grudnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się 12 grudnia o 10.00 na www.Ticketmaster.pl i potrwa do 13 grudnia do 10.00.

Ostatni album studyjny Aerosmith ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Music from Another Dimension!”. Czy jest szansa na nową płytę?

Gitarzysta Joe Perry jest do tego pomysłu nastawiony optymistycznie. W wywiadzie dla „Star Tribune” powiedział:

Jest taka szansa. Teraz mamy na głowie koncerty w Las Vegas, ale mam nadzieję, że częste przebywanie razem na scenie zaprowadzi nas w końcu do studia. Chciałbym nagrać jakąś płytę, albo przynajmniej kilka piosenek. Wiem, że nas na to stać.

Tymczasem Joe Perry przygotował nowy album wraz z Hollywood Vampires, który ukazał się 21 czerwca 2019 roku pod tytułem „Rise”. Znalazło się na nim trzynaście utworów autorskich, a także przeróbki piosenek Davida Bowiego, Jim Carroll Band i Johnny’ego Thundersa.

Hollywood Vampires także wystąpi w Polsce - 18 sierpnia 2020 roku na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 06.12.2019, 11:23 #1
to dla małoletnich panienek z techników...
Pokaż odpowiedzi (3)
miron [153.19.***.***] dodano: 06.12.2019, 13:21 #5
Szkoda, że prawie w tym samym czasie, co koncert Kiss...
Cain [217.96.***.***] dodano: 06.12.2019, 13:33 #6
nie dla panienek z techników tylko dla przyszłych kur domowych, jak każdy hair glam metal. Dude (Looks Like A Lady).
Daniel78 [37.248.***.***] dodano: 06.12.2019, 13:44 #7
A czy można sie spodziewać jakiegoś koncertu bardziej na północy Polski? Co info,że jakiś zespół przyjeżdża do to 98% Kraków a te pozostałe 2% biorą Warszawa i Łódź. Halo Gdańsk,Poznań,Szczecin,Bydgoszcz - obudźcie się i też zacznijcie przyciągać tych największych.!!! Obiekty w końcu macie...
Pokaż odpowiedzi (1)
Daniel78 [37.248.***.***] dodano: 07.12.2019, 08:41 #9
Dodam,że przywołany do tablicy Kiss ostatnio wystąpił właśnie w Krakowie a teraz Gliwice. Jako mieszkaniec północnej Polski mogę tylko powiedzieć PKP!!! Drugi przykład to Deep Purple-2 ostatnie koncerty w Krakowie,kolejny zapowiedziany w Łodzi. Aerosmith o których mamy artykuł ostatni koncert w Polsce również dali w Krakowie.... Nie mam pojecia o co w tym chodzi ale fani rocka z południa naszego kraju mają dużo lepiej w temacie koncertów....
Pokaż odpowiedzi (2)
I [91.205.***.***] dodano: 07.12.2019, 09:13 #12
Potomek kresowian znad Berezyny Styven Tyler, wraca na ziemie przodków. Florian Czarnyszewicz, pisarz i emigrant to jego stryjeczny dziadek.
Ktoś ich [185.246.***.***] dodano: 07.12.2019, 13:22 #13
jeszcze chce słuchać oprócz ich rodzin????
Pokaż odpowiedzi (1)
Nick: [80.48.***.***] dodano: 09.12.2019, 09:47 #15
I znowu "Golden Circle" na pół stadionu?