terazmuzyka.pl
Newsy 1055V  
mg | 19 września 2018
12

Agnieszka Chylińska zapowiedziała płytę i trasę koncertową

Od premiery cieszącego się dużym uznaniem albumu „Forever Child” mijają dwa lata. Agnieszka Chylińska postanowiła zaskoczyć swoich fanów – zapowiedziała nową płytę i trasę koncertową.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku, kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł potrójnej platyny, utwór „Królowa Łez” tytuł Diamentowego Singla oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa „Forever Child Tour” (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana.

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem. Płyta „Pink Punk” ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Już dziś rusza również sprzedaż biletów na trasę koncertową „Pink Punk Tour”, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej:

Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne terminy. 

Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ACFCPP [188.112.***.***] dodano: 19.09.2018, 16:45 #1
Zajebiście nie mogę się doczekać
kadakrystian dodano: 19.09.2018, 17:08 #2
Jej ostatnie "dokonania" to jedna wielka masakra.
Powinni reaktywować ONA.
Tych jej ostatnich gniotów na poziomie DISCO POLO nie idzie słuchać.
Pokaż odpowiedzi (1)
Szara Materia [83.26.***.***] dodano: 19.09.2018, 19:26 #4
disco polo sławka czy chylińskiej słuchają, ale rap i hip hop im przeszkadza,oj źle się dzieje...
Pokaż odpowiedzi (1)
juzek [94.75.***.***] dodano: 19.09.2018, 22:06 #6
Ta Pani się skończyła na "Kill'em All'u" :-)
Te densowe popierdółki to nawet nie jest echo jej możliwości.
Antyfan1906 [188.147.***.***] dodano: 20.09.2018, 00:06 #7
Jakby nie ONA to byla by nikim a zero szacunku dla reszty zespolu masakra ale kasa misio kasa. Niech zyje zdrowo ale niech juz tego nie spiewa co śpiewała po ONA
Pokaż odpowiedzi (1)
Popek [31.0.***.***] dodano: 20.09.2018, 10:20 #9
Ludzie... Co wy mowicie
Ilu z was było na koncercie Agnieszki Chylińskiej w ostatnich latach?
Są genialne jak również jej głos i piosenki, a sama osoba niewiele różni się od tej z ONA
Ja nie mogę się doczekać na płytę jak i koncerty
jotjotjot [94.75.***.***] dodano: 21.09.2018, 09:03 #10
A mnie ciekawi repertuar koncertowy Agnieszki Chylińskiej. Czy artystka wykonuje obok siebie ostrzejsze kawałki O.N.A., by je mieszać z utworami z Modern Rocking, jak np. Nie mogę Cię zapomnieć, po czym wali Winną, a następnie Królową łez? To może być, hm, bardzo ciekawe doświadczenie.
Barbapapa [37.47.***.***] dodano: 23.09.2018, 19:38 #11
Najlepsze u niej płyty to „Parostatkiem w piękny rejs” ze Skawinskim i „Hejwi metal świąd” z Mayhem.. reszta to popłuczyny