terazmuzyka.pl
Pitbulek 2176V  
rf | 8 września 2019
9

Agresywny fan zaatakował ochronę na koncercie Iron Maiden. Policja wydała oświadczenie

Kilka dni temu na koncercie Iron Maiden doszło do groźnego incydentu. Bruce Dickinson oskarżył ochronę. Teraz zareagowała policja.

Podczas koncertu Iron Maiden w Tacomie doszło do incydentu, w którym dotkliwie pobity został jeden z fanów. Zespół przerwał koncert, a Bruce Dickinson oskarżył ochroniarzy o poturbowanie niewinnego fana.

Dickinson powiedział ze sceny:

Mamy na backstage’u fana, który został poturbowany przez dziesięciu ochroniarzy. Widziałem, jak jeden ochroniarz pochyla się i czterokrotnie uderza w twarz dzieciaka, który był o połowę mniejszy od niego.

Zaraz potem było tam dziesięć osób! To nie MMA. W MMA jest jakiś sędzia.

Graliśmy na tej trasie dla setek tysięcy osób i nigdy wcześniej nic takiego się nie przydarzyło. Nie wiem, czy tutaj takie rzeczy dzieją się cały czas, czy to napad pieprzonego szaleństwa. Mam nadzieję, że temu dzieciakowi udzielona zostanie pomoc w szpitalu, bo krwawi z głowy.

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek dowody – filmy, zdjęcia – będziemy wdzięczni za pomoc w znalezieniu tych pieprzonych kryminalistów, którzy za to odpowiadają.

Do sprawy odniosła się policja, a także dyrektor marketingu hali, Tammi Bryant, który w wywiadzie dla „KIRO 7” powiedział:

Ochrona otrzymała wiele skarg na agresywnego uczestnika. Kiedy się do niego zwróciła on zaatakował jednego z ochroniarzy. Został aresztowany pod zarzutem napaści.

Rzecznik tacomskiej policji twierdzi, że 26-letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu, naprzykrzał się innym fanom i nie chciał opuścić budynku:

Następnie uderzył jednego z ochroniarzy, który zwrócił się o pomoc do policji. Człowiek został usunięty z budynku i postawiono mu zarzut napaści. Odmówił przyjęcia pomocy medycznej.

Trasa koncertowa, którą aktualnie odbywają Iron Maiden liczy ponad 30 koncertów i obejmuje Amerykę Północną.

Komentarze (9)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piter87 [188.146.***.***] dodano: 08.09.2019, 13:39 #1
Bruce niestety zdziwaczał na starość do reszty. Jeśli gość był nawalony i agresywny to po prostu dostał wpiernicz i nie ma co z tego robić afery. Na koncertach w Polsce też powinno się wynosić nawalonych buraków z tłumu którzy psują zabawę innym
Pokaż odpowiedzi (5)
CHUJ [37.248.***.***] dodano: 08.09.2019, 17:14 #7
Cymbały pobili cymbała
Pokaż odpowiedzi (1)
trw [93.105.***.***] dodano: 09.09.2019, 01:04 #9
Na niewinnego pewnie nie trafiło. Wieprz się miotał, psuł zabawę innym swoim chamstwem i w końcu dostał za swoje. W Polsce znalazłoby się z kilkunastu, którzy zasługiwaliby na porządną pacyfikację.
Komentarze (9 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Pitbulek 707V  
2

Katarzyna Nosowska odpowiedziała na rap Andrzeja Dudy [WIDEO]

mg | fot. Marlena Bielińska | 12 maja 2020
Pitbulek 1938V  
16

Paul McCartney poczuł się zraniony piosenką Johna Lennona

rf | fot. Jimmy Baikovicius | 4 maja 2020
Pitbulek 2523V  
14

Eddie Van Halen groził bronią Fredowi Durstowi z Limp Bizkit

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 24 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group