terazmuzyka.pl
Koncerty 1875V  
mg | 9 lipca 2019
0

A-ha w Polsce. Dodatkowa pula biletów trafiła do sprzedaży

Polski koncert A-ha cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niedawno poinformowano o zakończeniu sprzedaży biletów, jednak organizator podał informację o dodatkowej ich puli.

Zespół A-ha powraca do Polski po blisko dziesięciu latach, by 18 listopada 2019 roku zagrać w warszawskiej hali Torwar

Listopadowy koncert w przyszłym roku będzie niezwykłą sentymentalną podróżą do lat 80. Wtedy to norweski zespół wdarł się przebojem na światowe listy przebojów, a singiel „Take On Me” z debiutanckiej płyty stał się klasykiem i na stałe odcisnął swoje piętno w annałach muzyki popularnej.

Listopadowy koncert zespołu A-ha jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce! Bilety zostały wykupione niemal natychmiast po ogłoszeniu przyjazdu norweskiej formacji do naszego kraju. Teraz do sprzedaży trafia jednak dodatkowa pula wejściówek! Nie ma ich dużo, więc warto pospieszyć się z zakupem.

- podał właśnie organizator.

Bilety z ograniczoną widocznością można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com.

A-ha jest symbolem lat 80. W swojej twórczości zespół miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy – „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory rozeszło się ponad dziesięć milionów kopii albumu, który uczynił z członków zespołu A-ha gwiazdy światowego formatu.

Na fali popularności grupa wydała drugi album „Scoundrel Days”, który był rewoltą stylistyczną i pokazem rockowego pazura. W 1987 roku muzycy posiadali już tak dużą renomę, że poproszono ich o skomponowanie piosenki tytułowej do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda „W Obliczu śmierci”. Warto odnotować, że był to jeden z niewielu przypadków w historii filmowej serii, kiedy za stworzenie utworu bądź jego wykonanie, odpowiedzialny był artysta spoza Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Utwór ten znalazł się na trzecim longplay-u A-ha pt. „Stay on These Roads”.

Dziś, norweski zespół ma już na koncie dziesięć albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ich również polscy fani. Ostatni raz w naszym kraju byli w 2009 roku, gdzie również w listopadzie zagrali dla dziesięciotysięcznej publiczności na otwarciu Atlas Areny.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 345V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group