terazmuzyka.pl
Newsy 1526V  
szy | 15 lutego 2017
1

Airbourne ponownie w Polsce

Australijska grupa Airbourne ponownie przyjadą do naszego kraju pod koniec maja, aby promować swój ostatni studyjny album.

Joel O’Keeffe wraz z ekipą zagrają w Polsce 30 maja w gdyńskim Uchu oraz dzień później w warszawskiej Proximie.  Airbourne będą promować album „Breaking’ Outta Hell”, który ukazał się we wrześniu 2016 roku.

Encyklopedia TerazRock.pl

Bilety na oba koncerty dostępne są na stronie Ticketpro w cenie 85 zł (przedsprzedaż). W dniu imprezy będą kosztować 95 zł.  

O albumie „Breaking’ Outta Hell” nasz dziennikarz, Łukasz Wewiór, pisał tak:

Airbourne to najfajniejsi spadkobiercy elektryzującej energii AC/DC. Nikt tak skutecznie jak oni nie potrafi obecnie wykorzystać australijskiego patentu na hard rock. Czwarty album grupy dostarcza kolejną dawkę sprawdzonych brzmień i tak jak poprzednie porywa momentalnie. […] Airbourne trzyma gardę i wciąż wyprowadza niesłabnące ciosy.

Airbourne to australijski zespół hardrockowy założony w 2003 roku. Na koncie mają cztery studyjne albumy: „Runnin’ Wild” (2007), „No Guts. No Glory” (2010), „Black Dog Barking” (2013) i wspomniany już wcześniej „Breaking’ Outta Hell” z ubiegłego roku. Co ciekawe, kompozycje Airbourne bardzo często pojawiają się na różnego typu soundtrackach, zwłaszcza w grach komputerowych – m.in. w serii „Need For Speed” czy „NHL”.  

W ostatnim numerze „Teraz Rocka”, umieściliśmy grupę Airbourne wśród „25 wojowników retro rocka”. Zespół z Australii zajął wysokie 5. miejsce.   

Airbourne a koncerty w Polsce

Mimo tego, że grupa pierwszy krążek wydała zaledwie 10 lat temu, bardzo często Australijczycy goszczą w naszym kraju. Po raz pierwszy pojawili się w 2011 roku na Przystanku Woodstock. Jak do tej pory wystąpili dziewięciokrotnie m.in. podczas Impact Festivalu. W zeszłym roku Airbourne trzy razy zaprezentowali się przed polską publicznością – w Katowicach oraz Warszawie.

Airbourne – „Breakin’ Outta Hell”

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
,,biały diabeł,, [85.165.***.***] dodano: 16.02.2017, 22:28 #1
Są zajebiście !!! Polecam
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group