terazmuzyka.pl
Film / serial 549V  
rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

Nastoletnia Sharon Stone trafiła raz na koncert Boba Dylana, a on zrobił jej kawał.

Były menadżer Guns N’ Roses, Alan Niven, opowiedział w wywiadzie dla „Rock Talk With Mitch Lafon” anegdotę, która miała miejsce w połowie lat 70. z udziałem Boba Dylana i nastoletniej Sharon Stone.

Bob Dylan był w trakcie trasy koncertowej i pewnego dnia na backstage’u znalazła się szesnastoletnia Sharon Stone. Alan Niven mówi:

W jakiś sposób ta przepiękna, szesnastoletnia blondynka znalazła się na backstage’u. Dylan usiadł przy zdezelowanym pianinie i powiedział: „Skarbie, właśnie napisałem dla ciebie piosenkę”. Zaśpiewał „Just Like A Woman”, czym wzruszył szesnastolatkę do łez. Tą szesnastolatką okazała się Sharon Stone, a potem dowiedziała się, że tę piosenkę w rzeczywistości napisał 10 lat wcześniej. Była jednak zachwycona, że Dylan jej zaśpiewał. Nazywał ją Kiss, bo miała na sobie koszulkę Kiss.

Bob Dylan w tym roku wydał nowy album, „Rough And Rowdy Ways”. Więcej o tej płycie przeczytacie w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który trafił do sprzedaży. Znajdziecie w nim także materiały o takich wykonawcach, jak Deep Purple, Lamb Of God, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Sla [194.177.***.***] dodano: 03.08.2020, 21:37 #1
Trudno wyobrazić mi sobie Sharon Stone w wieku 16 lat...
Anti Nazi [217.96.***.***] dodano: 05.08.2020, 21:31 #2
a mi Hitlera.
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group